Uczelnia Łazarskiego (Fot. Mzundu, Wikipedia.pl)Uczelnia Łazarskiego (Fot. Mzundu, Wikipedia.pl)

Warsztaty „Uczelnia dobrych praktyk” przepustką do kariery

Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, dowiedzieć się kogo poszukują pracodawcy, zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności, przyjdźcie na bezpłatne praktyki 5 września.

Warsztaty „Uczelnia dobrych praktyk” organizowane są w ramach ogólnopolskiego programu społeczno-edukacyjnego „Inteligentna Uczelnia – Partner Biznesu”, którego celem jest wzmocnienie i nawiązanie nowych relacji partnerskich między uczelniami wyższymi a środowiskiem biznesowym, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami publicznymi i mediami na zasadzie  „win-win”.

Adresatami warsztatów są uczniowie szkół średnich, studenci i absolwenci. Gospodarzem pierwszych warsztatów została Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.

Cele warsztatu:

  • podkreślenie zawodowych korzyści wynikających z uczestnictwa studentów w stażach i praktykach
  • przygotowanie studentów do trafnego wyboru zawodu i drogi dalszego kształcenia
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnego planu kariery edukacyjnej i zawodowej
  • poinformowanie studentów o wymogach współczesnego rynku pracy oraz trendach rozwojowych w obszarze zawodów i zatrudnienia

Podczas warsztatów odbędą się zajęcia teoretyczne i praktyczne z wykorzystaniem aktywnych metod edukacyjnych. Dodatkowo zostaną przeprowadzone indywidualne konsultacje, które poprowadzą doradcy zawodowi i eksperci HR.

 

Źródło: uczelnie.info.pl
J. Jankowska

 

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook