Uczelnia Nauk Społecznych

O uczelni

Typ:
niepubliczna
Kraj:
Polska 
Miasto:
Łódź 
Województwo:
łódzkie 

Dane kontaktowe

Adres:
ul. Kamińskiego 21, 90-229 Łódź 
Tel:
42 232 74 99 
Mail:
rekrutacja@uns.lodz.pl 
WWW:
http://uns.lodz.pl/ 
Uczelnia Nauk Społecznych

Studia w UNS

Uczelnia Nauk Społecznych: KSZTAŁCIMY RAZEM Z PRACODAWCAMI

Studia to wyjątkowy etap w życiu każdego człowieka — to czas poznawania nowych ludzi, budowania trwałych relacji, odkrywania własnej tożsamości i definiowania życiowych pasji oraz celów. To również czas, kiedy rodzi się potrzeba bycia użytecznym dla innych…
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi — mając na uwadze potrzeby i pasje studentów, a także aktualne wymagania pracodawców — oferuje szeroki zakres kształcenia obejmujący studia licencjackie, studia magisterskie, studia podyplomowe, a także specjalistyczne kursy i certyfikowane szkolenia, podwyższające kompetencje i podnoszące dotychczasowe kwalifikacje.

Dzięki wysokim standardom edukacji i efektywnemu wykorzystaniu czasu naszych studentów kształcimy rzetelnych specjalistów gotowych do wkroczenia na współczesny rynek pracy. Specjalistów, którzy nieustannie rozwijają zainteresowania, są świadomi swojej wartości dla innych, i którzy posiadają fachową wiedzę oraz praktyczne umiejętności, niezbędne do pracy w zawodzie i potrzebne do odpowiedzialnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Studia w UNS, dzięki POŁĄCZENIU TRADYCYJNEJ EDUKACJI Z NOWOCZESNYMI E-LEARNINGOWYMI FORMAMI KSZTAŁCENIA (bogate multimedialne prezentacje i materiały dydaktyczne, pozostające do dyspozycji studenta, dostępne na platformie e-learningowej przez całą dobę), umożliwiają elastyczny czas nauki — i poprzez to — pozwalają na zdobywanie niezbędnej specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego w praktyce zamiast w sali wykładowej.

Dodatkowo STAŁY KONTAKT UCZELNI ZE ŚRODOWISKIEM BIZNESOWYM i zawodowym oraz szereg umów partnerskich sprawia, iż programy studiów są dostosowane do wymogów pracodawców, a nasi studenci mają możliwość odbycia praktyk, nawiązania kontaktów zawodowych i nabycia konkretnych kwalifikacji pożądanych na rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy do studiowania w UNS każdego, kto jest gotowy na odkrywanie swoich zdolności i pasji oraz poszerzanie horyzontów — każdego, kto pragnie być odpowiedzialnym i wartościowym członkiem społeczeństwa, dumnym ze swoich osiągnięć i użyteczności dla innych.

facebook