Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

O uczelni

Typ:
niepubliczna
Kraj:
Polska 
Miasto:
Kraków 
Województwo:
małopolskie 

Dane kontaktowe

Adres:
ul. Karmelicka 32, 31-128 Kraków 
Tel:
126630921 
Mail:
rekrutacja@wsu.pl 
WWW:
http://www.wsu.pl 
 Wyższa Szkoła Ubezpieczeń

OPIS KIERUNKU

Wydział Ubezpieczeń

Grupa kierunków:
społeczne i ekonomiczne
Kierunek:
Finanse i Rachunkowość specjalność: Marketing w Finansach
Rodzaj studiów:
I stopnia licencjackie
Tryb studiów:
Stacjonarne - dzienne, Niestacjonarne - zaoczne, Niestacjonarne - wieczorowe, Niestacjonarne - eksternistyczne
Studia w języku:
polskim
Opcje dodatkowe:
studia przez Internet

Opis kierunku

Na bazie wiedzy ogólnoekonomicznej, nauczymy Cię jak racjonalnie zarządzać budżetem i komunikacją marketingową na rynku finansów, efektywnie tworzyć i realizować strategie marketingowe.

Specjalistyczna wiedza, wsparta doświadczeniem praktyków, sprawi, że znajdziesz się w gronie poszukiwanych na rynku ekspertów – pracowników pionów marketingowych i komunikacyjnych publicznych i prywatnych instytucji sektora finansów. Skutecznie też poprowadzisz marketing własnej firmy.

Świetnie piszesz, ale nie widzisz siebie w roli pisarza? Kręcisz rewelacyjne filmiki promocyjne dla przyjaciół, ale nie interesuje Cię mało stabilny byt artysty?

Twoje biuro rachunkowe właśnie odebrało kolejną nagrodę za dobrą jakość usług, niemniej Ty dalej martwisz się o jego rozwój , bo nowi klienci nie napływają, a wokół wszyscy narzekają na kryzys? Twoja oferta ubezpieczeniowa jest jedną z lepszych na rynku, jednak potencjalni klienci wciąż wspominają, że mają inne pilniejsze wydatki? Wciąż słyszysz, że najważniejsza jest kosztowna promocja?

Rekrutacja na studia

Wymogi wstępne rekrutacji na rok akademicki 2016/2017

świadectwo ukończenia szkoły średniej,
świadectwo dojrzałości (odpis lub oryginał),
4 zdjęcia legitymacyjne,
ksero dowodu osobistego (2 strony)
wypełniony wniosek o przyjęcie na studia

Zasady rekrutacji na rok akademicki 2016/2017

Wniosek o przyjęcie na studia, przesłany on-line lub dostarczony osobiście, gwarantuje zarezerwowanie miejsca wśród nowych studentów Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie i podjęcie studiów

Powiązane zawody:
analityk finansowy, asystentka biurowa, bankowiec, biznesmen, celnik, coach biznesu, coach kariery, coach rozwoju osobistego, copywriter, dyplomata, dyrektor, ekonomista, finansista, funkcjonariusz Straży Granicznej, funkcjonariusz Straży Miejskiej, funkcjonariusz służb specjalnych, funkcjonariusz Służby Więziennej, handlowiec, hotelarz, hr manager, koordynator projektów, księgowa, logistyk, mediator, menedżer, organizator imprez, organizator turystyki, pośrednik nieruchomości, pracownik agencji ochrony, pracownik socjalny, pracownik służby cywilnej, rzecznik prasowy, specjalista, specjalista ds. jakości, specjalista public relations, urbanista, urzędnik
Profesjonalny kurs maturalny z języka polskiego - 100% ZA DARMO ! ! ! --> Sprawdź teraz...
Zapisz się!
facebook