Studiowac.Pl - matura, kierunki studiów, studia wyższe.Studiowac.Pl - matura, kierunki studiów, studia wyższe.

Nocny Kurs na SGGW czyli ostatni moment na powtórki

Z myślą o tegorocznych maturzystach, chcących wykorzystać ostatni miesiąc przed egzaminami do intensywnej nauki, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zorganizowała wieczorny kurs. Zajęcia będą odbywały się od 18 kwietnia do 2 maja w godzinach 18:00-21:00.

Doświadczenie pokazuje, że większość maturzystów zaczyna intensywnie powtarzanie materiału przed egzaminami dopiero kilka tygodni przed ich rozpoczęciem. Czasem trudno jest zmobilizować się samemu do nauki – szczególnie, kiedy zmęczenie i stres narastają. Kurs jest idealną okazją dla tych, którzy chcą porządkować wiadomości wraz doświadczonymi dydaktykami, którzy udzielać będą informacji, jak czynić to najefektywniej. W czasie trwania kursu maturzyści będą też mieli okazję do rozwiązywania arkuszy maturalnych. Nauka w grupie rówieśników na pewno będzie łatwiejsza i przyjemniejsza, niż samodzielna mobilizacja w domu.

Kurs jest prowadzony w godzinach wieczornych, ponieważ właśnie te godziny są najczęściej wybieranymi przez maturzystów jako czas przeznaczony na naukę. Godziny zostały tak wybrane również dlatego, aby umożliwić uczestniczenie w zajęciach jak największej liczbie osób – a jak wiadomo w ciągu dnia każdy maturzysta jest przytłoczony nadmiarem obowiązków.

Zajęcia będą przydatne nie tylko dla, którzy powtarzanie dopiero rozpoczynają, ale również dla chcących poćwiczyć przyswojony już materiał.

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat skutecznej nauki przed maturą, maturzyści mogą konsultować się z doświadczonym dydaktykiem, Panem Marcinem Klekowskim. Można do Niego dzwonić na numery telefonów: (22) 593-10-35 oraz 503-728-001.

Zapisy na intensywny kurs odbywają się w dniach 13-15 kwietnia w godzinach 16:00-18:00, w pokoju nr 13, w budynku nr 10, przy ulica Nowoursynowskiej 166. Aby dowiedzieć się więcej na temat kursu, wejdź na stronę SGGW.

 

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook