wyjazdy integracyjne (Fot. freedigitalphotos.net)

Integrale – na czym to polega?

Wyjazdy integracyjne to szansa dla młodych ludzi na zapoznanie się z rolą studenta i oswojenie z rówieśnikami. Podczas takich imprez można zapomnieć o problemach i szkole. Pozostaje tylko cieszyć się atmosferą i ludźmi.

Co daje integral?

Głównym celem wyjazdów organizowanych przez uczelnie jest integracja młodych ludzi. Czas spędzony z dala od miejskiego zgiełku sprzyja zawieraniu nowych znajomości i daje szanse na poznanie innych studentów od strony prywatnej. Organizacja tego typu eventu to także pokazanie młodym ludziom, że szkoła dba nie tylko o edukację, ale także o dobre samopoczucie swoich podopiecznych.

Oczekiwania

Co przyniesie wyjazd, tego nikt nie jest w stanie określić. Na wszystko wpływ mają ludzie. Jeśli uda Wam się dobrać grupę, z którą się dogadujecie, nie straszne Wam będą warunki i pogoda. W końcu największy wpływ na zabawę ma towarzystwo.

Mnóstwo atrakcji

Wyjazdy, wbrew panującego przeświadczenia, to nie tylko picie alkoholu. Samorządy często przygotowują dla studentów mnóstwo zabaw i gier, które mają rozluźnić atmosferę i pomóc poznać się bliżej. Ośrodki wybierane na miejsce pobytu zazwyczaj mają salki i boiska do uprawiania sportu. W czasie wolnym można tam pograć w piłkę lub uprawiać inne sporty.

Pokazać siebie

Taki wyjazd to szansa na zjednanie sobie rówieśników. To, z jakiej pokażecie się strony, zostanie zapamiętane na długo. Najbardziej ceni się osoby naturalne, które nie udają, tylko szczerze i z sympatią odnoszą się do innych.

Źródło: szkola.wp.pl

Katarzyna Kujawa

 

Komentarze:

  1. Darek pisze: 2012/09/17 o 15:02

    lubię takie wyjazdy:))

    (odpowiedz)
    • Karol pisze: 2012/09/18 o 16:53

      ja też- można poznać wiele ciekawych ludzi:))

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook