Kurs maturalnyKurs maturalny

Matma na 6? Ruszają bezpłatne kursy maturalne!

Korepetycje z matematyki bez wychodzenia z domu i do tego całkiem za darmo? Teraz to możliwe! Wystarczy, że zapiszesz się na kurs maturalny z matematyki przez Internet.

Jeśli obawiasz się o wynik swojej matury z matematyki i lęk przed oblaniem spędza ci sen z powiek nie zwlekaj, lecz… czym prędzej zapisz się na bezpłatny kurs, który portal MatematykaNa6.pl ma w swojej ofercie, już po raz drugi. Pomoc znajdziesz tam zarówno, gdy przygotowujesz się do matury podstawowej, jak i rozszerzonej. Jego wyjątkową zaletą jest fakt, że odbywa się on… drogą internetową! Biorąc udział w tym kursie nie tylko wiele się nauczysz, ale i zaoszczędzisz pieniądze i cenny czas, którego w klasie maturalnej nie ma za wiele.

Jak to wszystko wygląda? Wystarczy zarejestrować się na portalu, a na podany przez ciebie e-mail zaraz potem przyjdzie pierwsza lekcja. Każda z nich zawiera:

 • omówienie jednego zagadnienia maturalnego,
 • interaktywne ćwiczenia utrwalające,
 • przykłady rozwiązanych zadań,
 • zadania maturalne do samodzielnego rozwiązania,
 • rozwiązania zadań maturalnych z poprzednich lekcji, aby porównać wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.

Kurs obejmuje cały materiał z matematyki wymagany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
W ubiegłym roku z kursu skorzystało ponad 6200 zadowolonych maturzystów. Aby zapisać się na kurs wystarczy podać swoje imię, adres e-mail oraz wybrać poziom kursu.

 

Komentarze:

 1. nowy6 pisze: 2011/12/03 o 11:56

  ile ten kurs trwa czasu? prenumerował ktoś? ciekawe czy w trakcie trwania nie pojawią się jakieś (niespodziewane) koszty…

  (odpowiedz)
 2. MatmaNa6.pl pisze: 2011/12/05 o 11:08

  Kurs jest w pełni darmowy i na pewno nie pojawią się „niespodziewane koszty”.
  Cały kurs ma 70 lekcji.

  (odpowiedz)
 3. Anna pisze: 2015/01/22 o 12:45

  Nie polecam kursu płatnego, rozszerzonego. Kupa błędów. Redakcja nie odpowiada na pytania i nie poprawia. Lepiej kupić repetytorium.

  (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook