Sylwia Stolarczyk

 

Sylwia StolarczykUkończyła specjalizację nauczycielską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podczas studiów uczestniczyła w konferencjach dotyczących nauczania języka polskiego na wszystkich poziomach kształcenia.

Jest autorką i współautorką wielu publikacji edukacyjnych, których celem jest efektywana pomoc uczniom w nauce. W 2014 roku brała udział w międzynarodowym projekcie Sanoma Learning Lab, który polegał na stworzeniu aplikacji edukacyjnej.

Od 5 lat udziela korepetycji z języka polskiego i przygotowuje uczniów do matury. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z licealistami wie, że największą trudność sprawia im samodzielna wypowiedź ustna, ponieważ w szkole nie ma czasu na ćwiczenie tego typu umiejętności. Wielu uczniów nie zdaje sobie sprawy, jakie wymagania egzaminacyjne obowiązują na maturze i nie wiedzą w jaki sposób powinni się do niej przygotować.

Nauczanie języka polskiego sprawia jej wiele satysfakcji, szczególnie wtedy gdy jej uczniowie zdają maturę na zadowalającym poziomie i dzięki temu mogą wybrać się na wymarzone studia.

 

Pobierz poradnik:

MATURA USTNA Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

facebook