ADRES:

ul. Dawida 9/11

50-527 Wrocław

woj. dolnośląskie

Wydział: STUDIA PODYPLOMOWE
Rodzaje i tryby:
  • Podyplomowe (zaoczne)
Studia w języku:
  • polskim
Cel studiów: zainteresowanie słuchaczy aktualną polityką społeczną i wskazanie na konieczność wielowymiarowego jej widzenia, zapoznanie słuchaczy z koncepcjami zmian polityki społecznej w warunkach gospodarki rynkowej, ugruntowanie wiedzy o instrumentach działania polityki społecznej, kształcenie umiejętności artykulacji potrzeb upodmiotowionych zbiorowości i określenia potrzeb społecznych w środowisku lokalnym. Studia adresowane są do osób kierujących lub przygotowujących się do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, zobowiązanych do podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2004 r. w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej (Dz.U. nr 219, poz. 2224) oraz do wszystkich osób zainteresowanych pracą socjalną. więcej na: www.asesor.pl
Nabór kandydatów na poszczególne kierunki studiów podyplomowych prowadzony jest według zasady kolejności zgłoszeń od 3 kwietnia do 26 października Warunkiem przyjęcia na każdy kierunek studiów podyplomowych w DWSSP „ASESOR” jest złożenie kompletu dokumentów, w skład którego wchodzą: – podanie o przyjęcie na studia (na druku uczelni) – kwestionariusz osobowy (na druku uczelni) – dyplom lub oryginalny odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych – 2 fotografie bez nakrycia głowy (wymiary: podstawa – 35 mm, wysokość – 45 mm) – kserokopia dowodu osobistego – dowód uiszczenia opłaty wpisowej. Opłata wpisowa w wysokości 200 zł. powinna być dokonana w formie bezgotówkowej na rachunek bankowy: Dolnośląska Wyższa Szkoła Służb Publicznych ASESOR we Wrocławiu 50-527 Wrocław, ul. Dawida 9/11 BRE BANK S.A. O/Wrocław nr konta: 33 1140 1140 0000 2061 8500 1001 Uwaga! W tytule opłaty wpisowej prosimy o podanie danych: imię i nazwisko oraz nazwa kierunku studiów podyplomowych. Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych w DWSSP ASESOR, na większości kierunków, jest uczestnictwo w zajęciach oraz pozytywny wynik egzaminu końcowego.