Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

O uczelni

Typ:
publiczna
Kraj:
Polska 
Miasto:
Ciechanów 
Województwo:
mazowieckie 

Dane kontaktowe

Adres:
Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów 
Tel:
236722050 
Mail:
rektorat@puzim.edu.pl 
WWW:
http://www.puzim.edu.pl 
PUZ w Ciechanowie

OKIEM STUDENTA

Poniżej przedstawiamy opinie studentów i absolwentów na temat PUZ w Ciechanowie. Zapraszamy do lektury!

Informatyka – Paulina Małecka, absolwentka kierunku informatyka:
Serdecznie polecam studiowanie na kierunku informatyka. Wysoko wykwalifikowana kadra, często z praktycznym doświadczeniem zdobytym w dużych firmach, miła atmosfera i indywidualne podejście do studenta oraz pomocni pracownicy dziekanatu ? to jest to, czym wyróżnia się informatyka w PUZ, i trudno to znaleźć na dużych uczelniach.

Ekonomia – Rober Gwardys, absolwent ekonomii ? pracownik Open Finance:
PUZ w Ciechanowie jest uczelnią, która stawia na pierwszym miejscu dobro studenta. Z ogromną sympatią będę wspominał czas studiów, gdzie każdy był traktowany po partnersku i celem wspólnym była odpowiedzialna pomoc w przejściu każdego ze studentów przez kolejny etap życia i przygotowanie do nowego.

Pielęgniarstwo – mgr Magdalena Rudnicka, technik symulacji w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej PUZ w Ciechanowie:
Ukończenie kierunku pielęgniarstwo umożliwiło mi natychmiastowe podjęcie pracy w zawodzie pielęgniarki, obudziło potrzebę dalszego kształcenia, samorozwoju, poszukiwania nowych informacji związanych z zawodem. Dało też możliwość powrotu do macierzystej Uczelni w charakterze technika symulacji, a w przyszłości ? mam nadzieję ? w charakterze wykładowcy?

Rolnictwo – Absolwent: Po ukończeniu kierunku rolnictwo w PWSZ w Ciechanowie zdobyłem tytuł inżyniera i nabyłem prawo do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Obecnie pracuję jako kierownik sprzedaży w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją oraz obrotem paszami.

facebook