Informacja o portalu Studiowac.pl

 

Poniżej prezentujemy opisy portalu Studiowac.pl, które można wykorzystać pod notatkami prasowymi (kilka wariantów do wyboru):

 

Opis 1 (794 znaków ze spacjami):

Portal maturalny studiowac.pl to serwis dla maturzystów i osób zainteresowanych wyborem lub zmianą uczelni wyższej. W naszej bazie znajduje się obecnie ponad 1200 artykułów i prezentacje wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Na łamach portalu prezentujemy aktualne informacje o maturze i uczelniach wyższych, codziennie pojawiają się kolejne treści. Do najbardziej rozbudowanych działów w serwisie należą poradniki. Pomagamy między innymi wybrać odpowiedni kierunek studiów opisując te najciekawsze i najbardziej popularne. Posiadamy również bazę opisów zawodów, miast akademickich. Pomagamy osobom planującym studia za granicą. Doradzamy jak walczyć ze stresem, czy uczyć się efektywnie korzystając ze sprawdzonych metod. Studiowac.pl to kompendium wiedzy dla maturzysty i przyszłego studenta.

 

Opis 2 (364 znaków ze spacjami)

Studiowac.pl – portal dla maturzystów, pracowników szkół i uczelni wyższych. Serwis bada trendy na rynku edukacyjnym, weryfikuje oferty szkół oraz dostarcza niezbędnych pomocy dla osób przygotowujących się do egzaminów. Prowadzi również bieżący harmonogram dni otwartych oraz terminów rekrutacyjnych dla większości placówek szkolno-wychowawczych i uniwersytetów.

 

Logo portalu do pobrania znajdą Państwo tutaj: logotypy studiowac.pl
Wróć do strony: Informacje prasowe

facebook