kluby studenckie (Fot.freedigitalphotos.net)

Kluby studenckie ? raj dla młodych ludzi?

Inicjatywa rozwoju życia kulturalnego przez studentów rozwija się szybko i prężnie. Młodzi ludzie dbają nie tylko o sztukę, ale także o rozrywkę. Kluby studenckie to miejsca, w których tanio i przyjemnie można spędzić wieczory ze znajomymi.

Co dają?

Miejsca spotkań studentów potrafią nie tylko integrować, ale także gwarantują dobrą zabawę i przyjemnie spędzone chwile. W klubach często organizuje się imprezy tematyczne, prywatne spotkania oraz większe wydarzenia kulturalne. Uczelnie dbają o to, żeby dawać swoim podopiecznym szansę na relaks.

Ceny

Kluby studenckie bardzo często odwiedzane są przez stałych bywalców. Co ich przyciąga? Z pewnością zniżki. Wejścia na imprezy oraz alkohol są tańsze, a wszystko za okazaniem legitymacji. Lokale starają się również utrzymać ruch w tygodniu oferując studenckie dni tygodnia, podczas których można za niewielką cenę napić się piwa.

Grunt to ludzie

Minusem imprez organizowanych przez uczelniane kluby jest brak gwarancji udanego wieczoru. Nigdy nie wiadomo, kto pojawi się w lokalu oraz czy w ogóle. Są dni, kiedy parkiet tętni życiem oraz takie, gdy w środku nie ma żywej duszy. Najlepiej wybierać się na eventy ze znajomymi. To zawsze daje pewność, że w swoim towarzystwie każdy będzie się bawił się wyśmienicie.

Katarzyna Kujawa

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook