Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka

O uczelni

Typ:
niepubliczna
Kraj:
Polska 
Miasto:
Warszawa 
Województwo:
mazowieckie 

Dane kontaktowe

Adres:
ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa 
Tel:
225592105 
Mail:
rekrutacja@wumed.edu.pl 
WWW:
https://wumed.edu.pl 
Warszawska Uczelnia Medyczna

REKRUTACJA

Warszawska Uczelnia Medyczna rozpoczyna rekrutację na rok akademicki 2024/25! Zapisy on-line ruszają już 8 kwietnia!

Kandydaci na studia mogą wybrać: pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapię, dietetykę lub kosmetologię.

Najstarsza niepubliczna uczelnia w Polsce prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: pielęgniarstwo, położnictwo, kosmetologia, dietetyka, jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia, licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne a także studia licencjackie pomostowe na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo. Studia prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Do dyspozycji studentów jest przestrony kampus i innowacyjna baza dydaktyczna.

W ciągu bieżącego roku akademickiego wprowadziliśmy znaczące modernizacje mające na celu jeszcze lepsze przygotowanie przyszłych medyków do zawodu. – mówi prof. Waldemar Dębski, Krokiem milowym w dydaktyce jest otwarcie Centrum Symulacji Medycznej – dodaje rektor.

Warszawska Uczelnia Medyczna już po raz trzeci została wyróżniona tytułem „Studia z przyszłością” a w tym roku również, Nadzwyczajnym Laurem Pracodawców.

Instytut Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych Warszawskiej Uczelni Medycznej otrzymał prestiżowy certyfikat jakości „Studia z przyszłością 2024” za kierunek „Pielęgniarka i położna genetyczna – zawód przyszłości”. Złotym Laurem Pracodawców wyróżniono WUMed za dynamiczny rozwój uczelni wyższej wyróżniającej się innowacyjnością
i nowoczesnymi rozwiązaniami dydaktycznymi przygotowującymi absolwentów do potrzeb współczesnego rynku pracy i pracodawców.

Warszawska Uczelnia Medyczna to pierwsza, niepubliczna uczelnia wyższa w Polsce. Kształci studentów od 1991 r.

facebook