Konkurs Woda, Wisła, Vistula (Fot.freedigitalphotos.net)

Konkurs „Woda, Wisła, Vistula”

Konkurs dla maturzystów. Do wygrania m.in. zniżki czesnego na studia w Grupue Uczelni Vistula. Prace można zgłaszać do 27 kwietnia 2014 r.

Motywem przewodnim jest woda, niezależnie od stanu skupienia. Do konkursu można zgłaszać prace fotograficzne i plastyczne

– Woda to żywioł, siła i energia. Niełatwo ją przedstawić w statycznej formie. Woda to także rzeka, królowa polskich rzek, świadek historii, Wisła, Woda, Wisła, Vistula (Fot.freedigitalphotos.net)Vistula. Chcemy uwolnić potencjał twórczy maturzystów i wyłonić prawdziwe artystyczne talenty ? podkreśla Roman Lipiński, koordynator konkursu.

Laureaci otrzymają zniżki czesnego na kierunkach I stopnia oferowanych przez Europejską Akademię Sztuk, Akademię Finansów i Biznesu Vistula lub Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji w wysokości 25, 15 i 5 tys. zł. Organizatorzy ufundowali także nagrody rzeczowe o wartości nawet do 1000 zł.

?Woda?? to już drugi konkurs fotograficzno-plastyczny organizowany przez Grupę Uczelni Vistula. Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem maturzystów z całej Polski.

Szczegóły  można znaleźć tutaj.

 

Źródło: dlastudenta.pl
J. Jankowska

 

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook