Internetowe Targi Edukacji i Kariery (Fot.freedigitalphotos.net)

Internetowe Targi Edukacji i Kariery

Zastanawiacie się, którą uczelnię wybrać, jaki kurs językowy rozpocząć, gdzie pójść na staż w trakcie trwania studiów? Sprawdźcie internetowe Targi Edukacji i Kariery.

Macie czas do 14 kwietnia, aby zaplanować swoją karierę zawodową: od wyboru kierunku i uczelni, po pierwszą pracę. W jednym miejscu, na stronie www.targi.gazeta.pl znajdziecie wszystko, co potrzebne: oferty edukacyjne uczelni wyższych, szkół policealnych, szkół językowych oraz oferty pracy.

Targi edukacyjne skierowane są przede wszystkim do tegorocznych maturzystów, którzy nie podjęli jeszcze decyzji o dalszej drodze edukacji. Dodatkowo na stronie można znaleźć artykuły, które pomogą podjąć decyzję dotyczącą wyboru ścieżki kariery.

Popularne kierunki studiów (Fot.freedigitalphotos.net)

Szukaj pracy przez internet

Na stronie, firmy posiadają wirtualne stoiska, gdzie zamieszczają aktualne oferty pracy i informacje o firmie. Każdemu pracodawcy można także zadać pytanie dotyczące procesu rekrutacji, możliwości rozwoju zawodowego oraz o atmosferze panującej w biurze.

Pytania można także zadać przedstawicielom niektórych uczelni publicznych i niepublicznych. Szkoły wyższe prezentują swoje kierunki studiów, kadrę naukową oraz zasady rekrutacji.

Facebook

W trakcie targów (jak i po ich zakończeniu) na fanpage?u można znaleźć atrakcyjne oferty studiów, kursów i szkoleń.

 

 

Źródło: edukolandia.pl
J. Jankowska

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook