Co wiesz o bezpieczeństwie (Fot.freedigitalphotos.net)

Konkurs internetowy „Co wiesz o bezpieczeństwie?”

Konkurs został skierowany przede wszystkim do klas maturalnych i przedmaturalnych. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe oraz obniżenie czesnego w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych. Zatem jeśli interesujecie się aspektami bezpieczeństwa, to do dzieła :)

 

I etap konkursu

Odbędzie się 26 maja 2014 r. o godz. 20:00. Link do testu pojawi się tego samego dnia. Udział w konkursie może wziąć każdy uczeń szkoły ponadgimnazjalnej klasy maturalnej (w 2014 r.) oraz przedmaturalnej, czyli uczniowie, którzy przystąpią do matury w roku 2015.

Zasady udziału:

I etap ? rozwiązanie testu w wersji elektronicznej na stronie konkurs.gallus.pl, który wyłoni 10 finalistów. W przypadku, jeśli więcej niż 10 osób uzyska liczbę punktów kwalifikującą do udziału w finale, wtedy dopuszczane są osoby, które najszybciej prześlą rozwiązany test.

Uwaga! Dostęp do testu będzie możliwy tylko w podanym terminie. Test zostanie automatycznie zamknięty po 40 minutach.

Konkurs Co wiesz o bezpieczeństwie (Fot.freedigitalphotos.net)II etap konkursu

II etap ? finał, który odbędzie się w dniu 06.06.2014 r. godz. 9:00 w siedzibie Uczelni (w Katowicach, przy ul. Gallusa 12). Tam zostanie wyłoniony zwycięzca.

Zasady konkursu

W II etapie finaliści rozwiązują test pisemny. Zwycięzcą będzie osoba, która uzyska największą liczbę punktów. W przypadku remisu o zwycięstwie lub miejscu II i III decydować będzie dogrywka przeprowadzone przez Kapitułę Konkursu.

Nagrody

  • Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę rzeczową w postaci tabletu oraz voucher uprawniający do 100% zniżki w opłacie czesnego za I semestr, w przypadku podjęcia studiów w Uczelni w roku akademickim 2014/2015 dla uczniów klas maturalnych lub w roku akademickim 2015/2016 w przypadku uczniów klas przedmaturalnych na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.
  •  Osoby, które zajęły II i III miejsce otrzymują nagrodę rzeczową w postaci tabletu oraz vouchera uprawniającego do 50% zniżki w opłacie czesnego  za I semestr  w przypadku podjęcia przez nie studiów w Uczelni w roku akademickim 2014/2015 dla uczniów klas maturalnych lub w roku akademickim 2015/2016 w przypadku uczniów klas przedmaturalnych na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.
  • Wszystkie osoby, które zakwalifikowały się do II etapu konkursu otrzymają nagrody książkowe.
  • Osoby, które osiągnęły w I etapie co najmniej 60% punktów możliwych do zdobycia,  otrzymują voucher ważny do dnia 01.09.2014 r.

 

 

Źródło: dlastudenta.pl
J. Jankowska

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook