WSB w Bydgoszczy (Fot.freedigitalphotos.net)

Co nowego będzie można studiować na WSB?

Wyższa Szkoła Bankowości w Bydgoszczy nie pozostaje w tyle i wciąż zaskakuje nowymi kierunkami. W roku akademickim 2014/2015, na studentów czeka prawo w biznesie i psychologia w biznesie. To dwa nowe kierunki.

Rekrutacja rozpoczęła się już w kwietniu. – Najlepsi maturzyści i studenci mogą liczyć nawet na zwolnienie z czesnego – informuje Magdalena Karpińska, pełnomocnik kanclerza bydgoskiej WSB ds. PR.

 

Prawo w biznesie

Program studiów został opracowany na podstawie wyników badań potrzeb przedsiębiorców. Planowane są cztery specjalności: prawo i finanse, prawo i zarządzanie przedsiębiorstwem, prawo w obrocie gospodarczym i prawo w zarządzaniu publicznym. Studenci nauczą się m.in.: wykorzystywania przepisów w praktyce, uczestniczenia w procesie pozyskiwania funduszy unijnych czy obsługiwania spółek prawa handlowego.

 

Psychologia w biznesie

Kierunek ma kształcić u studentów kompetencje menedżerskie i z zakresu HR, jak również pozwoli poznać mechanizmy zarządzania i rynku reklamy. Planowane są cztery specjalności: psychologia mediacji i negocjacji, psychologia menedżera, psychologia relacji biznesowych oraz psychologia rozwoju zawodowego. W trakcie studiów młodzi ludzie nauczą się m.in.: rozwiązywać konflikty w pracy i właściwie dobierać pracowników.

 

Więcej informacji o kierunkach i uczelni znajdziecie na stronie uczelni.

 

Źródło: gazeta.pl
J. Jankowska

 

Komentarze:

 1. Mirek pisze: 2014/06/05 o 17:22

  podobam się kierunek psychologia w biznesie. Właśnie czegoś takiego szukałem!!

  (odpowiedz)
 2. yrek pisze: 2014/06/07 o 17:00

  Też wybrałem ten kierunek. Dodatkowo liczę tez na wygraną w konkursie „Przyszłość z WSB” i zgarnięcie darmowego indeksu na roczne studia.

  (odpowiedz)
  • Daria pisze: 2014/06/08 o 16:26

   To trzymam mocno kciuki i

 3. oewsb pisze: 2014/06/14 o 19:45

  Dobry wieczór,

  Z ramienia Online Eksperta WSB pragnę przypomnieć, iż powyższy konkurs trwa do 7go sierpnia, a 15go sierpnia do godz. 17 ogłosimy zwycięzców. Powodzenia! :)

  Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Renata Mazur, Online Ekspert WSB

  (odpowiedz)
 4. wera pisze: 2014/06/15 o 01:34

  A co to za konkurs? Na czym polega?

  (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook