SWPS (Fot.Magnus Manske,Wikipedia)

Wygraj bezpłatne studia na SWPS

Właśnie rusza konkurs Mistrzowski Start w SWPS. Do wygrania są bezpłatne dzienne studia w jednej z najlepszych uczelni wyższych w Polsce. Studiować będzie można we Wrocławiu, Sopocie i Katowicach.

Psychologia zdrowia, psychologia pracy i organizacji, coaching, reklama, psychologia w edukacji i wychowaniu oraz wspomagania rozwoju – to tylko niektóre kierunki na tej uczelni.

Aż 20 osób może wygrać pierwszy rok darmowych studiów. Dzięki temu sprawdzisz, czy wybrany kierunek jest tym czego szukasz, a atmosfera i poziom uczelni Ci odpowiada. W kolejnych latach można ubiegać się także o przedłużenie stypendium, pod warunkiem uzyskania wysokiej średniej ocen i działania w organizacjach studenckich.

– Prawdopodobnie gdyby nie darmowy pierwszy rok studiów, musiałbym zrezygnować ze studiowania wymarzonego kierunku. Bardzo się cieszę, że konkurs umożliwił mi naukę na prestiżowych, dość niszowych studiach, co w innym wypadku nie byłoby możliwe – mówi Michał, laureat zeszłorocznego konkursu.

 

Co trzeba zrobić?

Należy przekroczyć próg wymaganych punktów na maturze, które przeliczane są zgodnie z regulaminem w procesie rekrutacji i złożyć dokumenty na SWPS, w jednym z wyżej wymienionych miast.

Pod uwagę będzie brany także esej lub wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Dokumenty można złożyć osobiście lub przesłać pocztą. O przyznanie stypendium można ubiegać się do 11 lipca we Wrocławiu, 15 lipca w Sopocie i 24 lipca w Katowicach. Wszyscy zwycięzcy konkursu będą wyłonieni 31 lipca 2014 r.  

 

Więcej informacji i regulamin konkursu:

www.swps.pl/mistrzowskistart-wroclaw.

www.swps.pl/mistrzowskistart-sopot.

www.swps.pl/mistrzowskistart-katowice.

 

 

Źródło:portalmaturzysty.pl
J. Jankowska

 

Komentarze:

 1. Mariusz pisze: 2014/06/30 o 12:19

  Reklama- wydaje mi się to fajny kierunek

  (odpowiedz)
  • Anna123 pisze: 2014/06/30 o 12:56

   Fajny i iciekawy- ja studiowałam ten kierunek w WSP w Warszawie

 2. Michał pisze: 2014/07/01 o 12:45

  chciałbym spróbować, ale wcześniej z tego co widzę trzeba się dobrze przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej

  (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook