Kursy dla stewardess (Fot.freedigitalphotos.net)

Ruszyły zapisy na kursy w szkole dla stewardess

Zawsze marzyłeś/marzyłaś o podróżowaniu po całym świecie? W realizacji tych marzeń może pomóc zawód stewardessy/a. W ARPI Aviation Academy właśnie ruszyły zapisy na ten kurs.

 

Czekają na Was warsztaty ze specjalistami, kompleksowe przygotowanie do rekrutacji oraz dla najlepszych możliwość podjęcia praktyk w liniach lotniczych.

Stewardessa (Fot.freedigitalphotos.net)– Jesteśmy pierwszą tego typu szkołą w Polsce, która oprócz kompletnego przygotowania do pracy w lotnictwie oferuje wiedzę dotyczącą zatrudnienia na rynku lotniczym oraz możliwość podjęcia praktyk w europejskich liniach – tłumaczy Joanna Szabuniewicz, koordynator projektu. – Warto dodać, że zakres merytoryczny uwzględnia istotne informacje dotyczące warunków zatrudnienia, prawa pracy oraz umów zawieranych z przyszłymi pracownikami – podkreśla Szabuniewicz.

W skład kadry instruktorskiej wchodzą m.in. piloci, kontrolerzy ruchu lotniczego, dyspozytorzy, koordynatorzy ruchu naziemnego, psychologowie, instruktorzy personelu pokładowego oraz ratownicy medyczni związani z pogotowiem lotniczym.

Najbliższe terminy kursów weekendowych w 2014 roku:

 • 05.07-20.07
 • 09.08-24.08
 • 06.09-21.09

Więcej informacji oraz zapisy: www.arpiacademy.pl.

 

 

Źródło: portal maturalny.pl
J. Jankowska

 

Komentarze:

 1. KarolinaK pisze: 2014/06/13 o 15:22

  Odkąd pamiętam, zawsze chciałam zostać Stewardessą, bo kocham podróżować,latać samolotem, ale niestety jestem za niska

  (odpowiedz)
  • Agnieszka pisze: 2017/03/28 o 12:33

   Witam,
   Niski wzrost nie jest w dzisiejszych czasach przeszkodą aby zostać stewardessą. Nasza szkoła http://www.sky4jet.com specjalizuje się w szkoleniu stewardess korporacyjnych, czyli między innymi na małe prywatne jet’y, w których niski wzrost jest ok.:)
   Zapraszam po więcej informacji na naszą stronę http://www.SKY4JET.com lub bezpośrednio do mnie aga@sky4jet.com

   Pozdrawiam

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook