Teleturniej Ja To Wiem! (Fot.freedigitalphotos.net)

Maturzysto sprawdź się w teleturnieju „Ja to wiem”

W każdą sobotę o godz. 19:00 czeka na Was wiele emocji. Wrocławski Klub ANIMA wraz z licealistami stworzył nowy projekt ? teleturniej ?Ja To Wiem!?

 

Program prowadzony jest przez Mateusza Balcereka: Pierwsze wejście do studia teleturnieju na zawsze pozostanie dla mnie czymś wyjątkowym – nie wiedziałem, czego się spodziewać. Reakcji uczestników ani widowni nie da się wcześniej wyreżyserować i właśnie dlatego będziecie mieli możliwość zobaczenia przeróżnych osobowości. Wydaje mi się, że każdy odcinek jest zupełnie inny i dlatego warto przeznaczyć te 40 minut w każdą sobotę września, by zobaczyć to, co będzie się działo!

Teleturniej ?Ja To Wiem!? jest pierwszym programem w Polsce, w którym udział mogą wziąć osoby niepełnoletnie. Uczestnikom przyjdzie zmierzyć się z wiedzą nie tylko szkolną, ale także ogólną.

A co mówią sami uczestnicy programu?

„w studio przed kamerami odpowiada się dużo trudniej – nagle zapomina się o wszystkim, a ponadto pytania są ułożone w taki sposób, że albo się zna odpowiedź albo nie – zazwyczaj niemożliwym jest wydedukowanie poprawnej opcji mimo pytań typu „a,b,c,d”.”

 

Są też nagrody!

British Alumni Society oraz Centrum Handlowe Sky Tower we Wrocławiu ufundowali nagrody pieniężne ? jednak tylko dla najlepszych, czyli dla tych osób, którym uda się dotrwać do 10 pytania. Organizatorzy zapewnili także bilety do Teatru Polskiego we Wrocławiu.

27 czerwca 2015 roku będzie odcinek specjalny ? najlepsi z najlepszych. Nagrodą główną jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego ufundowany przez Lidię Geringer de Oedenberg.

 

Transmisja

Fanpage

 

 

J. Jankowska

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook