Jak się dobrze bawić na studniówce?

Jak dobrze bawić się na studniówce? Wszystko co musisz wiedzieć!

Bal studniówkowy to jedna z większych uroczystości, na której przyjdzie bawić się maturzystom. W związku z tym większość z Was chciałaby, aby zabawa stała się miłym i niezapomnianym wspomnieniem.

W tym artykule przedstawimy kilka rad, które sprawią, że bal studniówkowy będzie wyjątkowym przeżyciem. Zatem przejdźmy do sedna sprawy i zastanówmy się, co może mieć istotny wpływ na wspaniałą atmosferę.

Po pierwsze najważniejszą rzeczą jest to, z kim zamierzacie spędzić tę noc. Istotne jest, abyście w towarzystwie Waszego partnera/ki czuli się swobodnie i dobrze. Nie powinniście zapraszać osób, które w jakiś sposób mogą popsuć Wasz humor a tym samym całą zabawę. Powinniście mieć stu procentową pewność, że wybór partnera jest doskonały. Jeżeli jesteście w stałym związku to oczywiście nie macie takiego problemu. Natomiast to jest rada przede wszystkim dla osób, które nie wiedzą jeszcze, z kim pójdą na bal. Osobiście radzimy popytać znajomych, czy znają kogoś, z kim możecie się dobrze bawić.

Dla każdego z Was, zwłaszcza dla kobiet istotne jest, aby tego wieczoru wyglądać idealnie. Odwiedzacie fryzjerów, kosmetyczki, na wieszakach czekają przygotowane stroje. Pamiętajcie jednakże, że oprócz idealnej prezencji ważna jest także wygoda. Nic Wam po eleganckich wysokich szpilkach, w których nie będziecie w stanie spędzić nocy na parkiecie.

Chcielibyśmy jeszcze wspomnieć o alkoholu. Mimo faktu, iż jest on zabroniony na balu, to większość z Was planuje zaopatrzyć się w tego typu napoje. Oczywiście niewielka ilość może zmniejszyć stres i poprawić humor, jednakże pamiętajcie o tym, żeby nie przesadzić z tym trunkiem. Nikt z Was nie chce mieć w późniejszym czasie nieprzyjemności wynikających z nagannego zachowania na studniówce.

Życzymy miłej zabawy!

Joanna Jankowska

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook