dni otwarte na uczelniach (fot. freedigitalphotos.net)

Dni otwarte na szkołach wyższych w lutym 2012

Zapewne każdy z Was zastanawia się nad wyborem szkoły. W lutym możecie już odwiedzić kilka z nich i zobaczyć, co mają do zaoferowania.

Jedną z ważniejszych decyzji, przed którą stoją maturzyści to wybór uczelni. Decyzja powinna być przemyślana, ponieważ, to właśnie w tym miejscu będziecie zdobywać wiedzę potrzebną do późniejszego wykonywania wymarzonego zawodu. Pamiętajcie również, że najprawdopodobniej wiążecie się z tą szkołą na trzy a nawet pięć lat, dlatego też lepiej zastanowić się dwa razy, niż po roku szukać kolejnej szkoły.

Dobrym sposobem sprawdzenia szkoły są właśnie dni otwarte na uczelniach. Poniżej przedstawiamy kilka szkół, które możecie odwiedzić w tym miesiącu.

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku
– 08 lutego 2012 r. środa

godz. 9.00- 13.00, miejsce: Budynek dydaktyczny PWSZ przy ul. Mechaników 3

Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem ?Zakochaj się w PWSZ-tce?. Uczelnia chce przybliżyć młodzieży specyfiki uczelni wyższej, oraz odbędzie się zaprezentowanie oferty dydaktycznej.

Szkoła oferuje:

  • bezpłatne studia stacjonarne na kierunkach: Filologia angielska, Filologia germańska, Języki specjalistyczne, Zarządzanie, Administracja, Informatyka, Pedagogika
  • bezpłatne studia niestacjonarne na kierunku Informatyka
  • studia niestacjonarne na kierunkach: Zarządzanie, Administracja, Pedagogika

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
– 09 lutego 2012 r. czwartek

godz. 10.00- 14.00, miejsce: Audytorium Novum UTP

Harmonogram obejmuje prezentację oferty dydaktycznej Wydziałów na stoiskach, spotkanie z władzami Uczelni i Samorządem Studenckim. Będzie można również zwiedzić Wydziały.

 

Drzwi Otwarte na kierunku Fizjoterapia w WSH we Wrocławiu
– 18 luty 2012 r. sobota

godz. 10.00- 12.00, miejsce: Budynek WSH, ul. Stabłowicka 95

 

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
– 25 lutego 2012 r. sobota

godz. 11.00- 14.00, miejsce: Aula Kryształowa SGGW (budynek 9), ul. Nowoursynowska 166

Szkoła oferuje wiele kierunków: architektura krajobrazu, biologia, budownictwo, dietetyka, ekonomia, finanse i rachunkowość, gospodarka przestrzenna, informatyka, logistyka, pedagogika, socjologia, turystyka, weterynaria i wiele innych kierunków.

Jeżeli ktoś z Was bierze pod uwagę, którąś z tych szkół wyższych, to radzimy zapamiętać te daty i odwiedzić uczelnię. Zobaczycie, co mają Wam do zaoferowania.

J.Jankowska

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook