Tydzień UśmiechuTydzień Uśmiechu

Zakup prezenty online na Wielkim Kiermaszu Charytatywnym Tydzień Uśmiechu 2020!

Zapraszamy do udziału w wirtualnym kiermaszu podarunków przekazanych przez Partnerów akcji! Za połowę ceny rynkowej wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć produkty wszelkiego rodzaju: od kosmetyków, biżuterii i książek, przez vouchery do restauracji i kawiarni, po karnety na lekcje tańca, kursy językowe czy inne nieszablonowe prezenty!

Kiermasz organizowany jest do 6.12 tego roku, a produkty publikowane są na Facebook’u na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/tydzienusmiechu

Celem akcji jest niesienie pomocy i radości podopiecznym Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, na rzecz której zostanie przekazany całkowity dochód z kiermaszu.

W tym roku ze względu na sytuację panującą w naszym kraju, kiermasz będzie odbywał się online. Odbiór produktów będzie możliwy w SGH, a od 100 zł organizatorzy oferują wysyłkę.

Pomagajmy wspólnie! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będą się pojawiały informacje o kiermaszu!

Gwarantujemy uśmiech całego Zespołu, Darczyńców i Dzieci, którym wspólnie pomożemy!

Zasady sprzedaży: https://www.facebook.com/tydzienusmiechu/posts/3552161681496836

 

Komentarze:

  1. tardi pisze: 2020/12/07 o 14:32

    super akcja! ja kupiłem coś na prezent na święta, a przy okazji udało się pomóc potrzebującym, dzięki NZS za taką super akcję! :*

    (odpowiedz)
  2. kadej pisze: 2020/12/07 o 20:21

    więcej takich akcji! zamiast kupować prezenty na allegro, powinniśmy korzystać z takich okazji, dzięki NZS, robicie super robotę!!!!!!!

    (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook