Start w IT 2024Start w IT 2024

Start w IT – dowiedz się jak ukierunkować swoją karierę zawodową, żeby wyróżnić się na rynku IT!

Studiowac.pl jako patron medialny ma przyjemność zaprosić na szczególne wydarzenie, które odbędzie się już 27 marca na ternie SGH w Warszawie.

„Start w IT”, bo o nim mowa, skierowany do studentów, zainteresowanych karierą w obszarze nowych technologii. Głównym celem organizatorów jest stworzenie platformy umożliwiającej studentom kierunków Analiza Danych – Big Data, Metody Ilościowe Ekonomii i Systemy Informacyjne, a także zainteresowanych rozwojem swojej kariery w dynamicznie rozwijającej się branży IT, zapoznanie się z różnorodnymi możliwościami rozwoju zawodowego w sektorze  nowych technologii.

Program wydarzenia obejmuje dwa główne punkty:

  1. Inspirująca prelekcja
    Rozpoczynamy około godziny 17:30. Przedstawiciele renomowanych firm opowiedzą o kluczowych umiejętnościach i kompetencjach, które stają się niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu i technologii, a także podpowiedzą, jak ukierunkować swoją karierę zawodową, żeby wyróżnić się na rynku IT.
  2. Targi Pracy
    Cały dzień, od 9:30 do 15:00, Aula Spadochronowa stanie się miejscem dla spotkań i rozmów. To doskonała okazja dla studentów do nawiązania kontaktu z przedstawicielami firm, które poszukują młodych talentów i przyszłych liderów sektora IT.

Link do wydarzenia na Facebook’u:
https://facebook.com/events/s/start-w-it-targi-pracy/395988653169575/

Naszymi merytorycznymi partnerami będą:

  • P&G: Międzynarodowe przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem w dziedzinie analizy danych i technologii informacyjnych.
  • Kinguin: Firma specjalizująca się w tworzeniu gier komputerowych, która przedstawi umiejętności niezbędne w branży rozwoju gier komputerowych oraz zorganizuje turniej ich najnowszej gry „Sneakout”, w którym studenci będą mogli wygrać nagrody.
  • Verestro i Fenige: Przedsiębiorstwa oferujące innowacyjne rozwiązania w obszarze płatności elektronicznych i oprogramowania dla systemów płatniczych.

Całe wydarzenie jest inicjatywą Niezależnego Stowarzyszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, które od 43 lat aktywnie działa na uczelni, organizując różnorodne projekty i wydarzenia, między innymi także związane z nowymi technologiami.

Poprzez „Start w IT” chcemy wspierać studentów zainteresowanych branżą IT, pomagając im określić ścieżkę rozwoju kariery oraz zdobyć niezbędne kompetencje w obszarze nowych technologii. Wierzymy, że nasze działania przyczynią się do inspiracji i motywacji wielu osób do dalszego rozwoju w tym dynamicznie rozwijającym się sektorze, który w niedalekiej przyszłości będzie potrzebował wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowniczej.

Start w IT 2024
Start w IT 2024
 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook