nauka języka obcegoStudiowac.Pl - matura, kierunki studiów, studia wyższe.

W te Święta, zainwestuj w swoją karierę!

Święta tuż za pasem, co sprawia że to idealny moment na zaplanowanie prezentu, który nie tylko zapewni Ci zajęcie podczas świątecznej przerwy, ale też poprawi Twoje perspektywy zawodowe!

Pandemia nie tylko uniemożliwiła wyjazdy podróżnikom na całym świecie, ale także sprawiła, że wszyscy spędzamy w tym roku więcej czasu w domach. Jest to więc idealna okazja, by doskonalić umiejętności które pomogą nam w budowaniu kariery.

Jedną z takich umiejętności jest znajomość obcego języka. Znajomość drugiego lub trzeciego języka wyróżni kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej, i może znacznie zwiększyć potencjał zarobkowy.

Ciekawym pomysłem może być wykupienie lekcji na platformie Preply.

Jest to fantastyczne miejsce do nauki języków obcych, gdzie możesz z łatwością wyszukać lektora spośród tysięcy dostępnych nauczycieli z całego świata. Dla każdego z nich znajdziesz krótką prezentację ze zdjęciem, opisem doświadczenia, kosztem zajęć a nawet opiniami innych użytkowników portalu!

Zrób sobie idealny prezent z okazji Bożonarodzeniowej przerwy od pracy i szkoły! Specjalnie z tej okazji portal przygotował specjalny rabat, który możesz wykorzystać kilkając tutaj!

Zachęcamy do skorzystania!

 

Komentarze:

  1. tardi pisze: 2020/12/07 o 14:31

    w sumie niegłupi pomysł, zresztą uczyć się można nawet za darmo, był taki artykuł niedawno na studiowac.pl o tym, wystarczą chęci :)

    (odpowiedz)
  2. ponura pisze: 2020/12/07 o 20:21

    ja lubię oglądać filmy po angielsku z angielskimi napisami, świetnie wyrabia się akcent i słownictwo

    (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook