WOŚPWOŚP

Wkrótce finał WOŚP – sprawdź jak możesz pomóc z domu!

Wielkimi krokami zbliża się 29. odsłona największej akcji charytatywnej w Polsce. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od prawie 30 lat i co roku pozyskuje pieniądze na cele związane z ratowaniem zdrowia i życia pacjentów polskich szpitali. Tym razem fundacja prowadzi zbiórkę środków na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tegoroczne hasło akcji”Finał z głową” nawiązuje nie tylko do chęci pomocy najbardziej potrzebującym pacjentom laryngologii dziecięcej, ale także dla szpitali walczących z pandemią.

Z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej oraz zaostrzeń z nią związanych w tym roku Finał WOŚP został przełożony na ostatnią niedzielę stycznia, tzn. 31 stycznia 2021.

Jednak, pomimo trudności zbiórki i licytacje trwają już dziś!

LICYTACJE ALLEGRO

Włączyć się w tą szlachetną akcję można na różne sposoby, może to być między innymi udział w licytacjach internetowych na stronie allegro, zbiórkach na portalach społecznościowych czy wpłata bezpośrednio na konto Fundacji lub do wirtualnej puszki.

W sposób szczególny zapraszamy do zapoznania się z ofertą licytacji NZS SGH w ramach Finału WOŚP: allegro.pl/uzytkownik/NZS_SGH, na których od 25 stycznia dostępne będą między innymi:

  • plastron z podpisami polskich skoczków,
  • płyta z autografami duetu Kwiat Jabłoni,
  • koszulka z autografem Agustina Egurroli,
  • obraz Piotra Zawadzkiego,
  • czy możliwość nagrania podcastu z „Przedsiębiorcami z wyboru”.

WIRTUALNA SKARBONKA

Portal studiowac.pl wspiera działania w ramach projektu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego przez NZS SGH jako Partner projektu. Serdecznie zachęcamy do wsparcia Finału poprzez dobrowolny datek na rzecz akcji: eskarbonka.wosp.org.pl/p96kzz

Mimo trwającej pandemii mamy do dyspozycji dziesiątki różnych metod wsparcia 29. Finału WOŚP, zachęcamy do sprawdzenia dostępnych możliwości na stronie WOŚP i oczywiście wspólnego grania!

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook