Akademia Zdrowia i UrodyAkademia Zdrowia i Urody

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty i lekcje online – Akademia Zdrowia i Urody

„Jak być młodym i zdrowym” Podstawa to gruntowna wiedza w temacie, którą możecie zdobyć w projekcie przygotowanym specjalnie dla Was?

Słowami Rektora Uczelni WSIIZ, Pana dr n. chem. Sebastiana Grzyba chcielibyśmy serdecznie zaprosić do zapisów na bezpłatne lekcje online, warsztaty, spotkania w ramach projektu edukacyjnego „Akademia Zdrowia i Urody”.

Projekt trwa od 15 lutego do 15 kwietnia br. Organizatorem projektu jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie we współpracy z Partnerami Uczelni.

Czeka na Was ponad 50 bardzo interesujących, bezpłatnych spotkań i lekcji online, warsztatów w specjalistycznych pracowniach i laboratoriach Uczelni, w formie stacjonarnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów – wykładowców WSIIZ. Nie zabraknie również spotkań z naszymi studentami, którzy opowiedzą dlaczego warto studiować w WSIIZ.

Ideą projektu jest przede wszystkim popularyzacja wiedzy w zakresie kosmetologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, chemii żywności, dostarczenie rzetelnych informacji m. in.: z zakresu prawidłowej pielęgnacji twarzy, ciała, stóp, racjonalnego odżywiania, bezpieczeństwa żywności, tworzenia, składu i działania kosmetyków, rozwoju osobistego oraz naukę konkretnych umiejętności, np. technik komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem.

Wszystkie lekcje, warsztaty oraz spotkania w ramach Akademii Zdrowia i Urody są opublikowane na stronie internetowej: wsiiz.pl/akademia-ziu

Zapraszamy serdecznie!

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook