Konkurs Studiowac.pl - Najciekawsze zdjęcie z wakacji..

Nowy konkurs: „Najciekawsze zdjęcie z wakacji z Farmoną, OklejGo.pl i Multikinem”

Zapraszamy do udziału w konkursie Studiowac.pl „Najciekawsze zdjęcie z wakacji z Farmoną, OklejGo.pl i Multikinem”. By wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać do nas swoje zdjęcie z wakacji przez naszą aplikację na Facebook, szczegóły poniżej:

 

1. Wyślij nam swoje zdjęcie z wakacji.https://apps.facebook.com/najciekawsze-zdjecie/

Zdjęcie możesz wysłać poprzez aplikację Facebook. Pamiętaj, możesz dodać tylko jedno zdjęcie, nie możesz go zmienić ani usunąć, zastanów się więc dobrze nad swoim wyborem. Uwaga, zdjęcie powinno być zgodne z regulaminem, tj. być Twoje i nie naruszać niczyich praw, gdyż może być to powód do nieprzyznania Ci nagrody. Wtedy nagroda przejdzie na inną osobę.

2. Które zdjęcie wygrywa?

Każdy użytkownik aplikacji ma do oddania jeden głos. Wygrywa to zdjęcie, które zdobędzie najwięcej głosów.

3. Co zrobić by wygrać?

Zaproś znajomych do głosowania! Każdy z nich będzie mógł zagłosować na Twoje zdjęcie. Dodatkowo zapraszanie premiujemy dodatkowymi głosami dla Ciebie. Za każdą osobę, która skorzysta z Twojego zaproszenia i zaloguje się do aplikacji konkursowej dodajemy do Twojego konta 1 głos, który możesz wykorzystać przy swoim zdjęciu.

4. Nagrody

Autorzy 5 zdjęć z największą ilością głosów otrzymają atrakcyjne nagrody! W puli nagród mamy dla Was 10 biletów do kina, 5 zestawów kosmetyków, super naklejkę na ścianę i 3 kupony na zamówienie samodzielnie zaprojektowanej naklejki na laptopa, wszystko prosto do Twojego domu!

Konkurs trwa do 18.10.2012.

Szczegółowa lista nagród oraz zasady konkursu dostępne są w Regulaminie konkursu.

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook