kursy maturalne z matematyki (Fot.freedigitalphotos.net)

Kurs przygotowujący do matury z matematyki za grosze.

Wszystkich tegorocznych maturzystów czeka egzamin maturalny z matematyki. Jeżeli są wśród Was osoby, które nie radzą sobie z tym przedmiotem i chcą podszkolić swoje umiejętności, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni zaprasza na intensywny kurs organizowany w czasie ferii.

Kurs przygotowujący do egzaminu z matematyki będzie trwał przez całe ferie i za 12 godzin zajęć będzie trzeba zapłacić tylko 30 zł. Zajęcia poprowadzi matematyk Sebastian Agata. To nauczyciel przygotowujący maturzystów do egzaminu z matematyki, ale także wykładowca akademicki przedmiotu statystyka– mówi Alicja Peplińska, rzeczniczka gdyńskiej WSAiB

Intensywny czterodniowy kurs przeznaczony jest dla maturzystów, którzy chcą powtórzyć cały materiał maturalny, dowiedzieć się jakie błędy są najczęściej popełniane na maturze oraz jak sobie radzić z trudnymi zadaniami. Jeżeli są zadania z którymi nie możecie sobie poradzić, to takie spotkania będą okazją do uzyskania informacji, jak je rozwiązać.

Zajęcia odbędą się 12 lutego w godz. 10-12.15, 14 lutego w godz. 10-12.15, 19 lutego w godz. 12-14.30 i 22 lutego w godz. 10-12.15.

 

Źródło: gazeta.pl
J. Jankowska

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook