Dzień psychologii w Sopocie (Fot.freedigitalphotos.net)

Dzień z psychologią w Sopocie

Jeżeli Twoim marzeniem jest zostanie psychologiem i chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się, czym zajmuje się psycholog i jak osiągnąć sukces w tym zawodzie przyjdź na ?Dzień z psychologią? w Sopocie.

Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2013 roku w sopockim wydziale SWPS, przy ul. Polnej 16/20.

– W czasie spotkań postaram się opowiedzieć licealistom, dlaczego psychologia jest nauką, jak wygląda kariera psychologa-naukowca i dlaczego warto wybrać ten rodzaj zawodu. Opowiem o plusach i minusach bycia naukowcem, o najnowszych odkryciach psychologów z Polski i zagranicy oraz postaram się przekonać uczestników, że wiedza z zakresu psychologii to ogromna wartość, którą możemy wykorzystać w prawie każdej dziedzinie naszego życia – mówi Konrad Bocian, psycholog społeczny z SWPS w Sopocie.

Dodatkowo licealiści mogą poznać specyfikę studiów psychologicznych, zapoznać się programem studiów i zobaczyć  sposób nauczania funkcjonują na SWPS. Będzie można także zwiedzić uczelnię, pracownie i laboratoria oraz dowiedzieć się więcej na temat specjalizacji na SWPS.

Odbędą się także warsztaty ogólnorozwojowe. Psychologowie, wykładowcy z SWPS w Sopocie oraz trenerzy ze Strefy Młodzieży SWPS i Fundacji Edukacyjnej ODiTK pokażą uczestnikom, jak trenować koncentrację, opanować stres na egzaminach, a nawet jak wykorzystywać gry do nauki i podnoszenia swojej motywacji.
Źródło: gazeta.pl
J. Jankowska

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook