Humaniści (Fot.freedigitalphotos.net)

Akcja „Humaniści kontratakują”

Wystartowała akcja ?Humaniści kontratakują?, której celem jest pokazanie młodym osobom jak humaniści z pasją odnoszą na rynku sukcesy dzięki własnej wiedzy i umiejętnościom.

Akcja w głównej mierze skierowana jest do maturzystów, którzy zastanawiają się, jaki kierunek wybrać. Obecnie istnieje negatywne podejście do kierunków humanistycznych i wykształcenia humanistycznego. Mylne podejście, ponieważ badania oraz przykłady z życia absolwentów pokazują, że pracodawcy chętnie zatrudniają humanistów i doceniają ich na rynku pracy.

Obecne kierunki humanistyczne to nie tylko zajęcia teoretyczne, ale także studia praktyczne, nastawione na współpracę z biznesem oraz połączone z nowoczesnymi technologiami.

W ramach akcji będzie można przeczytać wiele  artykułów na temat rynku pracy dla humanistów, poznać prognozy i perspektywy jakie czekają na absolwentów kierunków humanistycznych.

Do udziału w akcji zapraszają Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej i portal Edulandia.pl. Na stronie akcji ?Humaniści kontratakują? możecie poznać szczegóły: www.edulandia.pl

Maturzyści oraz inne osoby, które chciałyby wziąć udział w akcji mają taką możliwość. Chcąc wyrazić swoje zdanie i podzielić się doświadczeniami mogą skontaktować się z organizatorami akcji pod adresem: humanisci@agora.pl lub humanisci@swps.edu.pl.

 

Źródło: dlamaturzysty.info
J. Jankowska

 

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook