Studencki Sylweter z Zima StudentaStudencki Sylweter z Zima Studenta

Wypoczynek przed maturą, sprawdź jak bawią się studenci!

Wkrótce czeka Cię matura i w związku z tym wiele miesięcy ciężkiej pracy. Zregeneruj zatem siły i wykorzystaj może ostatnią szansę, by wyjechać i dobrze odpocząć przed maturą! Mówi się, że jaki Sylwester, taki cały rok.

Specjalnie dla maturzystów, którzy chcą spędzić tę wyjątkową noc na szalonej zabawie w gronie fantastycznych ludzi, zobaczyć jak bawią się studenci, nawiązać pierwsze znajomości i podpytać o realia studiowania, a przy tym zmieścić się w skromnym budżecie, biuro podróży LATO ZIMA STUDENTA przygotowało specjalną ofertę sylwestrową.

Zadbaliśmy o wszystkie gusta i obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Amatorów gór i zimowych sportów zapraszamy na Słowację. Do wyboru macie trzy miejscówki.

wypoczynek dla maturzysty - sylwester w pradzeNa narty oraz snowboard proponujemy Liptovsky Hrodok, z którego umożliwimy Wam dojazdy do jednego z najlepszych i najbardziej znanych ośrodków narciarskich na Słowacji – Jasna – CHOPOK. To klasa sama w sobie, tą nazwę kojarzą wszyscy – zarówno początkujący, jak również doświadczeni narciarze i snowboardziści. Bańska Bystrzyca to z kolei miasto emanujące historią. Zabytkowe śródmieście, w którym zachowały się średniowieczne, renesansowe oraz późniejsze budowle przyciąga wielu turystów. Miasteczko Liptovsky Mikulas jest natomiast położone pomiędzy Tatrami Zachodnimi i Niżnymi Tatrami, dzięki czemu w lecie stało się punktem wyjściowym w Tatry, zaś w zimie miejscówkę tę upodobali sobie miłośnicy białego szaleństwa jeżdżący na Chopoku. Bal Sylwestrowy macie wliczony w cenę.

Więksi zajawkowicze białego szaleństwa z pewnością wybiorą alpejskie stoki Risoul, świetnie przygotowane stoki i oczywiście śnieg gwarantowane.
Dla tych, którzy bardziej od natury preferują miejski, a zarazem światowy styl życia proponujemy wybrać się na Sylwestra do jednego z czterech z głównych europejskich miast.

wypoczynek dla maturzysty - wyjazd na nartyWe Lwowie znajdziecie mnóstwo kontrastów ? bieda przeplata się tutaj z prężnie rozwijającą się gospodarką i kulturą, w Pradze wypijecie pyszne piwko i spędzicie sylwka w jednym z najbardziej znanych klubów w Czechach – Dyskotece Karlove Lazny w centrum Pragi :) Paryża chyba nie musimy reklamować. Prawie każdy marzy o tym, aby zobaczyć to miasto przynajmniej raz w życiu.

Budapeszt pozostaje jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Europie. Łączy w sobie przepych zachodniego Paryża i środkowoeuropejski swojski klimat, tradycję i nowoczesność, mnóstwo zieleni i piękną zabudowę.

www.ZimaStudenta.pl zapewni Wam magiczną atmosferę i mnóstwo fajerwerków!

/artykuł sponsorowany/

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook