student-na-rowerze

Zniżkowy raj studenta

Iść na studia, czy nie iść o to jest pytanie?

Trudne, ale gdy przyjrzysz się z bliska studentowi  zobaczysz radość na jego twarzy.

Czemu? Odpowiedź tkwi w kuponach rabatowych, zniżkach, promocjach, okazjach, imprezach i w tanim lataniu.

 

 

Wraz z dniem kiedy stajesz się studentem, spływa na ciebie wiele obowiązków ale i wiele bardzo przyjemnych rzeczy!

 

Zapewne do tej pory denerwowało cię, że na twoim bilecie widnieje napis 48% zniżki? Jeśli tak to teraz będziesz szczęśliwszy widząc 50%. A to tylko początek.

 

Będąc studentem każdy oferuje ci wspaniałe zniżki. Nagle stać cię na kino, bo są dni studenta, lub tańsze bilety.

Wyjście do knajpy lub restauracji nie musi się już kończyć na zamówionej coli, ale nagle możesz sobie pozwolić nawet na promocyjny posiłek dla studenta!

 

A dyskoteki? To dopiero raj ofert. Wejścia za darmo do wielu klubów, zniżki na napoje, mnóstwo darmowych wejściówek i sami znajomi na parkiecie.

 

Istnieje przekonanie na świecie, że student to biedny inteligent lubiący się zabawić i zwiedzać.

 

Dzięki temu przekonaniu powstało wiele wspaniałych ofert studenckich, miejsc gdzie student ma chody i może bawić się lepiej i taniej.

Dla nas właśnie powstały między innymi takie karty jak „euro<26”. Jest to karta dająca ubezpieczenie na cały rok ( naprawdę niezłe odszkodowanie –niestety miałam szansę się o tym przekonać ), do tego oferuje setki świetnych zniżek, konkursów, promocji. Jednak dla mnie najlepszą rzeczą jaka może być to świetne oferty podróżnicze. Po pierwsze z karta tą przeloty, przejazdy za granice są o wiele tańsze. Podróżujesz tanio i wygodnie, a do tego dostajesz katalog zniżek i noclegów uznających kartę „Euro 26”.

 

Więc studenckie życie może być naprawdę ciekawe, można pozwiedzać, pojeść i ubrać się za połowę ceny.

 

Istnieją również inne karty studenckie pozwalające na zasmakowanie życia za nieduże pieniądze. A świat zniżek i cudownych promocji wciąż się powiększa. Przedsiębiorstwa, firmy, biura podróży walczą o klienta, a kto jest lepszym klientem od studenta?

 

Każda uczelnia wyższa również oferuje nam wspaniały świat zniżkowych szaleństw, chociażby za sprawą karty AZS czyli Akademickiego Związku Sportowego. Za pomocą tej karty uzyskujemy ubezpieczenie roczne i zniżki do sklepów, na wycieczki, do pizzerii, na siłownie, baseny i w inne ciekawe miejsca.

 

Więc jak już zauważyliście nasz studencki świat przesiąknięty jest magią zniżek i tanich ofert spełniających marzenia. A to co wymieniłam to tylko czubek góry lodowej, ale o tym powinniście przekonać się sami – polecam gorąco! Uwierzcie mi – pizza z promocji studenckiej smakuje o niebo lepiej niż ta za zwykłą cenę, a podkrążone oczy i zmęczenie sesją jest całkowicie rekompensowane przez cudowny świat studenckich promocji!

 

Katarzyna Jobda

 

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook