Konkurs na pomysł (Fot.freedigitalphotos.net)

Konkurs na pomysł!

 

Konkurs Na Pomysł skierowany jest przede wszystkim do studentów. Organizowany jest od 2009 roku przez Kancelarię Prawno-Patentową Jarzynka i Wspólnicy. Jego celem jest zainspirowanie młodych ludzi do twórczego działania oraz sfinalizowanie pomysłów, które rodzą się w ich głowach.

Konkurs daje ogromne możliwości, szansę na rozwój oraz darmową pomoc prawną w realizacji swojego pomysłu. Dowodem tego są poprzednie edycje, gdzie jeden z laureatów otrzymał złoty medal na 41. Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości, Nowoczesnej Techniki i Wyrobów w Genewie.

Zwycięzca konkursu może liczyć na profesjonalną obsługę prawną w zakresie własności intelektualnej obejmującą dokonanie wszelkich czynności i opłat związanych z procedurą zgłoszeniową wynalazku (wzoru użytkowego) przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.

Aby wziąć udział w V edycji, należy wypełnić formularz. Trzeba w nim krótko opisać swój pomysł. Następnie Jury wybierze najciekawsze projekty, które przejdą do następnego etapu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2014 roku.

Więcej informacji o samym konkursie, relacje z poprzednich edycji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz profilu Facebooku.

 

 

 

Źródło: perspektywy.pl
J. Jankowska

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook