Konkurs informatyczny (Fot.freedigitalphotos.net)

Konkurs informatyczny na PSWSTK

Po raz szósty organizowany jest konkurs informatyczny ?31337? przez Polsko- Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych w Warszawie. Główną nagrodą jest zagwarantowane miejsce na Wydziale Informatyki PJWSTK, jak również firmowy tablet.

Na konkurs można rejestrować się na stronie internetowej uczelni. Przeznaczony jest dla osób, które pasjonują się informatyką, matematyką, logiką, algorytmiką i bezpieczeństwem w sieci.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: Indeks oraz Open. Pierwsza z nich skierowana jest do uczniów szkół średnich. W tej kategorii nagrodą jest tytułowy Indeks Wydziału Informatyki Polsko- Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, co wiąże się z możliwością bezpłatnych studiów informatycznych na owej uczelni. Kolejną przewidzianą nagrodą jest tablet.

Druga kategoria konkursu: open, przeznaczona jest dla osób interesujących się informatyką. W tym wypadku wiek nie ma znaczenia. Nagrodą główną jest CCNA (Cisco Certified Network Associate), realizowany przez Akademickie Centrum Szkoleniowe PJWSTK.

Konkurs podzielony jest na dwie części: zdalny i finałowy.

W części pierwszej, która odbędzie się od 17 do 28 marca 2014 roku, należy odpowiedzieć na pytania, które zostaną opublikowane na stronie internetowej konkursu. Każdego dnia uczestnicy rozwiązywać będą jedno zadanie konkursowe.

Do finału w kategorii Indeks zakwalifikowanych zostanie 30 osób. Będą uczestniczyli w jednym, wybranym wykładzie, po czym odpowiedzą na pytania z nim związane.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 12.04.2014 roku.

 

Źródło: pjwstk.edu.pl
Inez Brodowska

 

 

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook