Egzamin maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie rozszerzonym w 2011 zawierał 11 zadań – 9 pytań zamkniętych i dwa otwarte. Maksymalny czas, jaki można było przeznaczyć na rozwiązywanie arkusza… czytaj dalej »
Arkusz maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie rozszerzonym w 2011 składał się z 11 pytań – 9 zamkniętych oraz dwóch zadań otwartych. Zdający mogli łącznie zdobyć 50 punktów … czytaj dalej »
W 2011 roku egzamin maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie rozszerzonym składał się z 3 części i zawierał w sumie 11 pytań – 9 zamkniętych i 2 otwarte. Zdający… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie podstawowym w 2011 zawierał 15 zadań – czternaście zamkniętych, polegających na uzupełnieniu tabel, ocenie prawdziwość zdań, podpisaniu zdjęć itd. oraz jedno zadanie,… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie podstawowym w 2011 zawierał 15 zadań – czternaście zamkniętych różnego typu oraz jedno otwarte, polegające na udzieleniu rozszerzonej odpowiedzi. Zdający mogli zdobyć… czytaj dalej »
Arkusz maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie podstawowym w 2011 składał się z dziesięciu stron, na których umieszczono 15 zadań – czternaście zamkniętych różnego typu oraz jedno otwarte. Zdający… czytaj dalej »
Arkusz maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie rozszerzonym w 2014 roku był umiarkowanie trudny. Średni wynik zdających to 43%. Najwyższy wynik wyniósł 80%, najniższy 14% a odchylenie standardowe –… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie rozszerzonym składał się z trzech części: I część polegała na analizie i interpretacji fragmentu dzieła tanecznego, II część zawierała 8 pytań różnego… czytaj dalej »
Do egzaminu maturalnego z wiedzy o tańcu na poziomie podstawowym przystąpiło zaledwie 48 osób – 44 absolwentów liceów ogólnokształcących oraz 4 osoby z techników. Wśród zdających przeważała liczba kobiet –… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z wiedzy o tańcu na poziomie podstawowym zawierał 15 pytań, w tym 9 zadań zamkniętych różnego typu (prawda/fałsz, wielokrotnego wyboru itd.) oraz 6 zadań otwartych, w których należało… czytaj dalej »
Zapomniałeś hasła? Przypomnij
Jakie kierunki studiów są Twoim zdaniem najbardziej opłacalne?
Zobacz wyniki
Zanim wybierzesz studia – kilka ważnych pytań
Czy studia niestacjonarne to gorszy wybór?
Studia humanistyczne, ścisłe czy ekonomiczne?
Kierunek: Komunikacja promocyjna i kryzysowa
Najbardziej przyszłościowe kierunki
Nietypowe kierunki studiów w Polsce
Ucz się i pracuj w Australii
Studia w Chinach - początek kariery w erze digital economy
Spędź rok szkolny w USA!
Fiszki do nauki języków obcych. Dlaczego warto po nie sięgnąć?
A co, jeśli nie zdam matury?
Czemu przerwy w nauce są tak ważne?
Nowa matura - co się zmieniło?
Platformy e-learningowe, matura z języka polskiego
Powtórka materiału do matury