Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

O uczelni

Typ:
niepubliczna
Kraj:
Polska 
Miasto:
Kraków 
Województwo:
małopolskie 

Dane kontaktowe

Adres:
ul. Karmelicka 32, 31-128 Kraków 
Tel:
126630921 
Mail:
rekrutacja@wsu.pl 
WWW:
http://www.wsu.pl 
 Wyższa Szkoła Ubezpieczeń

O uczelni

Sprawdź co wyróżnia Wyższą Szkołę Ubezpieczeń spośród innych uczelni i dla czego warto studiować właśnie u nas!

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie została powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 sierpnia 2000 roku. W Rejestrze uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych nosi numer 187.

Co nas wyróżnia:

Ideę funkcjonowania Wyższej Szkoły Ubezpieczeń na rynku krakowskich uczelni niepublicznych można zamknąć w kilku słowach-kluczach, każde z nich oznacza inny aspekt działania WSU w których jesteśmy najlepsi:

Praktyczna edukacja na najwyższym Europejskim poziomie:

Nowoczesny program studiów i specjalności stworzone w oparciu o badania rynku, przygotowujące do pracy w konkretnych, oferowanych przez pracodawców zawodach, a także do kontynuacji nauki na studiach II stopnia- magisterskich na dowolnie wybranej uczelni.

Profesjonalna kadra rekrutująca się spośród najlepszych państwowych uczelni w Krakowie, praktycy z doskonałą znajomością wykładanych zagadnień- to gwarancja zachowania odpowiedniej równowagi pomiędzy teoretycznymi podstawami i praktycznymi umiejętnościami.

Elastyczny tok studiów, pozwalający studentom w znaczący sposób wpływać na przebieg ich edukacji – możliwość rezygnacji z części przedmiotów i wyboru bardziej interesujących.

Poszerzony program językowy o charakterze, pozwalający zainteresowanym studentom na naukę aż dwóch języków obcych równocześnie w ciągu trzech lat nauki w działającym przy uczelni Instytucie Językowym.

Szeroka oferta nieobowiązkowych, dodatkowych przedmiotów i kursów (także e-learningwych) pozwalających zdobyć dodatkowe umiejętności poszukiwanych na rynku pracy.

Szeroka oferta praktyk i staży dla studentów oraz szkolenia i seminaria w zakresie technik autoprezentacji, umiejętności poszukiwania pracy i planowania własnej kariery zawodowej oferowane w ramach działalności Biura Karier WSU.

Profesjonalny kurs maturalny z języka polskiego - 100% ZA DARMO ! ! ! --> Sprawdź teraz...
Zapisz się!
facebook