Studiowac.Pl - matura, kierunki studiów, studia wyższe.Studiowac.Pl - matura, kierunki studiów, studia wyższe.

Konkurs stypendialny Fundacji Crescendum Est ? Polonia

Fundacja Crescendum Est ? Polonia działa w Polsce od 11 marca 1997 roku. Celem działalności fundacji jest pomoc uzdolnionej młodzieży i stworzenie jej warunków do nauki i rozwijania swoich talentów. Ma temu służyć studiowanie na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach.

 

Na czym opiera się praca fundacji? Fundacja przyznaje najzdolniejszym stypendia oraz finansuje studia, kursy oraz nagrody dla najlepszych za osiągnięcia naukowe. Fundacja organizuje konkursy na stypendia i we współpracy z uczelniami szuka wybitnych i zdolnych studentów. Co jest warunkiem otrzymania takiego stypendium? Na pewno aspekt merytoryczny oraz zobowiązanie studenta do powrotu do kraju po zakończeniu stypendium i przepracowaniu przynajmniej 5 lat w kraju. W umowie stypendialnej znajduje się zapis dotyczący tego zobowiązania, którą student podpisuje i z którą się zgadza. Jeśli nie wykona wszelkich zapisów będzie musiał zwrócić 5 ? krotną wartość przyznanego stypendium. Warunkiem jest także wypełnienie kwestionariusza aplikacyjnego z kompletem dokumentów i przesłanie ich na adres fundacji. Stypendium ma pomóc spełniać marzenia najzdolniejszych i finansować studia na zagranicznych uczelniach. To wielka szansa i okazja dla Ciebie, Twoich kolegów i koleżanek. Fundacja wychodzi do Ciebie z ciekawą propozycją. Zadbaj o swój talent, rozwijaj się i pokaż na co Cię stać, a może stypendium Fundacji Crescendum Est ? Polonia będzie Twoje.

Konkursy stypendialne są dla Ciebie, każda instytucja, fundacja czy stowarzyszenia działa w myśl zasady pomagania studentom i młodym ludziom takim jak Ty. Daj sobie pomóc i rozwiń skrzydła na zagranicznej uczelni.

 

Więcej informacji: http://www.crescendumest.pl/

Autor: Wioleta Wierzyńska

 

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook