Arkusz egzaminacyjny matury z chemii składał się z 40 pytań. Wykonanie ich mogło zagwarantować maturzystom uzyskanie maksymalnie 60 punktów. Na to mieli oni aż 180 minut. Do poprawnego udzielenia odpowiedzi było dozwolone (a… czytaj dalej »
Matura z chemii trwała 180 minut. W tym czasie uczniowie musieli wykonać 41 zadań (niektóre składały się z kilku poleceń). Maksymalnie można było uzyskać 60 punktów. Pierwsze cztery zadania dotyczyły bromu,… czytaj dalej »
Tegoroczny egzamin z chemii na poziomie rozszerzonym zawierał 39, za które maturzyści łącznie mogli uzyskać 60 punktów. Do zdobycia było od 1 do 3 punktów, a na rozwiązanie całości przeznaczono… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z chemii na poziomie podstawowym wybrało 8 465 osób. Składał się z 30 zadań, za których łącznie można było uzyskać 50 punktów. Na rozwiązanie arkusza maturzyści mieli 120… czytaj dalej »
15 maja 2012 roku odbył się egzamin maturalny z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Arkusz rozszerzony składał się z 38 pytań, na rozwiązanie których maturzyści mieli 150 minut. Do… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z chemii w 2012 roku odbył się 15 maja. W tym dniu ci, którzy wybrali chemię zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, zmierzyli się z arkuszami egzaminacyjnymi;… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z chemii na poziomie rozszerzonym składał się z 18 stron, na którym zawarte zostało 35 zadań. Za ich rozwiązanie maturzyści mogli uzyskać maksymalnie 60 punktów. Na rozwiązanie arkusza… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z chemii na poziomie podstawowym składał się z 14 stron. Zawarte na nim zostało 34 zadań. Pozwalały one wykazać się znajomością i umiejętnością stosowania pojęć, terminów oraz praw… czytaj dalej »
Zapomniałeś hasła? Przypomnij
Jakie kierunki studiów są Twoim zdaniem najbardziej opłacalne?
Zobacz wyniki
Jaki masz typ inteligencji?
Jakie kierunki najbardziej "opłaca się" studiować?
Jak nie należy wybierać kierunku studiów?
Powołanie teologiczne - czy dzisiaj można szerzyć wiarę na studiach?
Kierunek: Sztuczna Inteligencja
Kierunek: Technologia biomedyczna / Inżynieria biomedyczna
Studia w Chinach - początek kariery w erze digital economy
Ucz się i pracuj w Australii
Spędź rok szkolny w USA!
Jak odpoczywać żeby rzeczywiście odpocząć?
Matura to "bzdura", czyli jak zdać i pójść na studia
Prokrastynacja - czyli jak radzić sobie z chorobliwym odwlekaniem?
Arkusze dostosowane. Czy dyslektycy mają łatwiej?
Jakie rozszerzenia zdawać? - poradnik