Timex Expedition (Fot.freedigitalphotos.net)

Podziel sie pasją i wygraj wyprawę swojego życia

Ciekawi Cię świat? Zamiast siedzieć w domu wolisz podróżować, odkrywać, poznawać? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Timex, amerykański producent zegarków z serii Expedition, zaprasza wszystkich miłośników przygód i aktywnego spędzania czasu do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania możliwość dołączenia do offroadowej wyprawy w Karpaty rumuńskie w lipcu 2014 oraz zegarki Timex Expedition Shock.

Liczymy na zaangażowanie osób wierzących, że życie to przygoda i potrafiących spakować swoje marzenia w jeden plecak, mówi Bartosz Szlązkiewicz, Timex Group Polska. To nie będzie wyprawa turystyczna – to raczej wspólnota przeżyć. Dlatego szukamy osób, które same chcą prowadzić samochód, pokonywać przełęcze i rzeki, są zaradne i gotowe do niecodziennych wyzwań.

„Some of us stay home, and some don’t” – oto motto konkursu. Pokaż, jak ciekawy jest świat, dla którego ty wychodzisz z domu. Zdjęcie ukazujące ciebie i twoją pasję wraz z własnym hasłem przewodnim, które motywuje cię do robienia nietypowych rzeczy, zamieść w aplikacji konkursowej: https://click-apps.pl/redirect/click_competition?params=2374;pl i pokaż dlaczego twój sposób na życie inspiruje innych.

Timex_Expedition_Team_grafika

 

– Szukamy prac, które ukazywać będą rzeczywistość pełną radości, wolności i możliwości bycia kim się chce. Windsurfing, wspinaczka, offroad, narty, podróż – cokolwiek, co budzi emocje i sprawia, że chciałoby się dołączyć, mówi Cezary Mychlewicz, instruktor Expedition Team, juror konkursu.

Konkurs trwa przez dwa tygodnie – od 23.06.2014 do 4.07.2014. Głosujcie na najbardziej inspirujące zdjęcia. Autorzy 10 najpopularniejszych prac zostaną nagrodzeni wstrząsoodpornymi zegarkami Timex Expedition Shock. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 3 zwycięzców, którzy pojadą na wyprawę.

Wyprawa, organizowana przez Timex i Expedition Team, odbywa się w dniach 16-20 lipca br. Trasa wiedzie z Krakowa do północnej części Karpat Rumunii, gdzie zlokalizowana jest główna część ekspedycji. Organizator zapewnia udział w wyprawie, ubezpieczenie, możliwość prowadzenia samochodu terenowego, opiekę instruktorską, nocleg w namiotach, wyżywienie i niezapomniane wspomnienia.

Więcej informacji o konkursie

 

Informacja o Expedition Team:

Expedition Team to nieformalna grupa entuzjastów offroadu, przemierzająca szlaki i bezdroża w celu zdobywania doświadczeń podczas ekscytujących wypraw. Zimą 2014 roku pokonali 4 000 km w poszukiwaniu zorzy polarnej na kole polarnym.

Informacja prasowa

 

Komentarze:

  1. Justyna45 pisze: 2014/07/11 o 17:14

    szkoda, że konkurs się już zakończył:(

    (odpowiedz)
  2. Julia77 pisze: 2014/07/11 o 17:41

    będą następne, spox

    (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook