stypendium z wyboru

Stypendium z Wyboru ? III edycja już się rozpoczęła

Masz ciekawy pomysł na swoją karierę zawodową, ale brakuje Ci środków finansowych na jego zrealizowanie? Potrzebujesz pieniędzy na dalszą edukację, która będzie dla Ciebie przepustką do lepszej pracy? Jeśli do tego jesteś studentem lub od ukończenia Twoich studiów nie upłynął jeszcze rok, weź udział w III edycji programu ?Stypendium z Wyboru?, przedstaw internautom swoją pracę i zgarnij pieniądze na rozwój zawodowy.

Do kogo jest skierowany program?

O stypendium mogą ubiegać się studenci i absolwenci polskich uczelni lub uczelni zagranicznych z polskim obywatelstwem (indywidualnie lub w maksymalnie pięcioosobowych grupach), ale tylko jeśli nie upłynął jeszcze rok od ukończenia studiów.

Na czym polega program ?Stypendium z wyboru??

?Stypendium z wyboru? to szansa na spełnienie marzeń dla ludzi ambitnych, kreatywnych i zmotywowanych. Jeśli masz jakieś marzenia związane z edukacją lub swoją karierą zawodową i brakuje Ci pieniędzy na ich spełnienie, możesz ubiegać się o stypendium w wysokości od 1.000 zł do 5.000 zł. Im bardziej oryginalny pomysł i ciekawsza aplikacja, tym większe szanse na zdobycie stypendium. W konkursie liczą się pomysłowość, nowatorstwo, umiejętność prezentacji i promocji swojego projektu.

Etapy programu

Etap 1 Stworzenie profilu zawodowego (CV) i złożenie aplikacji w formie filmiku, nagrania, prezentacji lub tekstu (w języku polskim lub angielskim) na stronie www.stypendiumzwyboru.pl w terminie od 19.03.2012 do 13.05.2012 do godz. 23:59).

Etap 2 Otwarte głosowanie – każdy z internautów może raz zagłosować na każdą pracę zgłoszoną do konkursu przez stronę www.stypendiumzwyboru.pl, klikając w przycisk ?Lubię to? umieszczony pod daną pracą.

Etap 3 Wyłonienie laureatów (początek lipca). O tym, kto otrzyma stypendium decyduje wyłącznie ilość zebranych głosów w otwartym głosowaniu

 

Źródło: www.stypendiumzwyboru.pl

Anna Szcześniak

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook