Doradca edukacyjny (Fot.freedigitalphotos.net)

Nie wiesz, co chcesz robić w życiu? Spytaj doradcę edukacyjnego

Interesuje Cię coś zupełnie innego niż to, czego uczysz się w szkole ? Masz pasję, ale nie wiesz jak ją rozwijać ? A może jeszcze nie zdecydowałeś co Cię „kręci”? Jest ktoś kto pomoże Ci dokonać właściwego wyboru, ale Ty musisz chcieć go zrealizować.

Wolisz przedmioty ścisłe czy historię, a może drzemie w Tobie artysta i każdą wolną chwilę spędzasz na rysowaniu komiksów? Kiedy przychodzi czas wyboru szkoły większość z nas nie może się zdecydować, co chce robić w życiu, jakie studia wybrać i zawód. Czasem przez długie lata zastanawia się czy nie lepiej było założyć sklep skateowy z kumplem? To zupełnie normalny stan  np. w Wielkiej Brytanii mają na niego rozwiązanie ? testy psychologiczne i kompetetncyjne, aby lepiej poznać samego siebie. Ich podstawą jest spojrzenie na siebie z dystansu ? sprawdzenie plusów i minusów, ustalenie obszarów zdolności i dowiedzenie się, gdzie nam raczej nie po drodze. Takiego podsumowania podejmuje się doradca edukacyjny, w Polsce jeszcze mało znany, ale można już skorzystać z jego porad.

Na podstawie wyników testów przygotowuje najpierw analizę Twoich możliwości, predyspozycji i zainteresowań, a następnie proponuje Ci wybór kierunku dalszej nauki. Możliwości może być kilka i tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz z tych podpowiedzi. Jeśli masz pytania, jak to działa i kiedy powinno się zrobić taki test, możesz się umówić z rodzicami na bezpłatne konsultacje z profesjonalnym doradcą edukacyjnym ? więcej szczegółów na www.b-e-c.pl.Niejednokrotnie poddanie się takiemu badaniu powoduje otwarcie się na nowe możliwości, a nawet może prowadzić do zmiany wyników w nauce i pozwoli uniknąć przykrych i bolesnych rozczarowań. Najważniejsze, żeby być zadowolonym ze swojej nauki, a później pracy zawodowej, nie żałować wyborów, a doradca edukacyjny może w tym właśnie pomóc.

 

Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook