Uczelnia Łazarskiego (Fot. Mzundu, Wikipedia.pl)

Warsztaty „Uczelnia dobrych praktyk” przepustką do kariery

Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, dowiedzieć się kogo poszukują pracodawcy, zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności, przyjdźcie na bezpłatne praktyki 5 września.

Warsztaty „Uczelnia dobrych praktyk” organizowane są w ramach ogólnopolskiego programu społeczno-edukacyjnego „Inteligentna Uczelnia – Partner Biznesu”, którego celem jest wzmocnienie i nawiązanie nowych relacji partnerskich między uczelniami wyższymi a środowiskiem biznesowym, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami publicznymi i mediami na zasadzie  „win-win”.

Adresatami warsztatów są uczniowie szkół średnich, studenci i absolwenci. Gospodarzem pierwszych warsztatów została Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.

Cele warsztatu:

  • podkreślenie zawodowych korzyści wynikających z uczestnictwa studentów w stażach i praktykach
  • przygotowanie studentów do trafnego wyboru zawodu i drogi dalszego kształcenia
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnego planu kariery edukacyjnej i zawodowej
  • poinformowanie studentów o wymogach współczesnego rynku pracy oraz trendach rozwojowych w obszarze zawodów i zatrudnienia

Podczas warsztatów odbędą się zajęcia teoretyczne i praktyczne z wykorzystaniem aktywnych metod edukacyjnych. Dodatkowo zostaną przeprowadzone indywidualne konsultacje, które poprowadzą doradcy zawodowi i eksperci HR.

 

Źródło: uczelnie.info.pl
J. Jankowska

 

 

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook