Salon Edukacyjny Perspektywy 2014 (Fot.freedigitalphotos.net)

Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2014

Niedawno odbywał się Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2014. Tłumy młodych ludzi ? przyszłych maturzystów, pojawiły się na prezentacjach ekspertów OKE na temat egzaminu dojrzałości.  Eksperci przypominali, jakich błędów na egzaminie maturalnym należy unikać i jak skutecznie ?rozbroić? arkusz maturalny.

Przedstawione były także oferty kształcenia na uczelniach zagranicznych. Pojawili się goście z Austrii, Australii i Hiszpanii. Należy wspomnieć, że przedstawiciele uczelni australijskich są stałymi bywalcami Salonu Edukacyjnego od początku istnienia imprezy.

Perspektywy 2014 (Fot.freedigitalphotos.net)Program przewidywał prelekcje dotyczące planowania swojej przyszłości oraz usamodzielniania się. Wszyscy, którzy zastanawiali się, jak zacząć życie na własny rachunek, mogli wziąć udział w warsztatach ?Usamodzielnij się? w sobotę o godzinie 11:00, w sali im. Adama Mickiewicza.

Dr Mateusz Dróżdż z Uczelni Łazarskiego prowadził warsztaty o ciekawym tytule ?8 lat więzienia za zorganizowanie wydarzenia na facebooku ? czyli czym jest impreza masowa?, a  Andrzej Szymkowiak, Project Manager ANSo.pl, poprowadził cykl porad ?Jak zaplanować 642 560 godzin życia?.

Dzień Kobiet był również bardzo udany na Salonie; w Pałacu Kultury i Nauki można było spotkać mnóstwo dziewczyn i pań z kwiatami.

Marcowy Międzynarodowy Salon Edukacyjny już za nami. We wrześniu zapraszamy na wielką kampanię Salon Maturzystów, podczas której będzie można dowiedzieć się wszystkiego o nowej formule matury.

 

Źródło: perspektywy.pl
Marta Kozownicka

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook