Uczelnia Łazarskiego

Wybierz się na Dni Otwarte Uczelni Łazarskiego

Zastanawiasz się która szkoła wyższa jest dla Ciebie? Znajdź swoje miejsce jeszcze przed wakacjami. Przyjdź w piątek ? 11 kwietnia lub w sobotę ? 12 kwietnia na Dni Otwarte Uczelni Łazarskiego.

Jeszcze nie wiesz jaki kierunek wybrać? Wahasz się pomiędzy prawem a ekonomią? Poznaj nasze najpopularniejsze kierunki. Specjalnie dla Ciebie zaprezentujemy bogatą ofertę kształcenia. Przyjdź i dowiedz się, co będzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Porozmawiaj z naszymi studentami i przekonaj się, że na Łazarskim sukces można studiować.

W programie Dni Otwartych:

  • Prezentacja kierunków, kryteria przyjęć i terminy zapisów
  • Spotkania z wykładowcami  i studentami
  • Przykładowe wykłady
  • Wycieczka po kampusie
  • Testy kompetencji zawodowych
  • Koncert zespołu akademickiego
  • Konkursy z nagrodami

O uczelni:

Uczelnia Łazarskiego jest jedną z najbardziej renomowanych niepublicznych szkół wyższych w Polsce. Misją jest przede wszystkim stworzenie miejsca, które wyróżnia praktyczny wymiar kształcenia. Oferowane są studia w języku polskim i angielskim na wydziałach Ekonomia i Zarządzanie oraz Prawo i Administracja. Programy kształcenia są systematycznie dostosowywane do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Placówka wygrywa konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą. Jako jedyna uczelnia w Polsce prowadzi studia w pełni walidowane przez prestiżowy brytyjski Conventry University.

„Należymy  do liderów wśród uczelni polskich w zakresie umiędzynarodowienia edukacji na poziomie wyższym oraz wdrażania innowacji w procesie dydaktycznym. Wspólnie z partnerami biznesowymi definiujemy brakujące na rynku kompetencje, a następnie opracowujemy nowe programy studiów. Rozwijamy umiejętności pracy w grupie i komunikowania się w międzynarodowym środowisku. Dysponujemy nowoczesnym kampusem, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby naszej uczelni i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.”

 

Informacja prasowa

 

 

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook