Plakat Tydzień UśmiechuPlakat Tydzień Uśmiechu

Tydzień Uśmiechu – rozświetlamy twarze dzieci już po raz czternasty!

Zawsze chciałeś pomagać ale nie do końca wiedziałeś jak? Chciałeś zrobić coś dobrego jednak pod natłokiem zajęć trudno było znaleźć na to czas? Nie ma problemu!

Już po raz czternasty Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie organizuje Wielki Kiermasz w ramach największej studenckiej akcji charytatywnej – Tygodnia Uśmiechu. W dniach 30 listopada ? 4 grudnia oraz 12 ? 13 grudnia znajdziesz nas na Auli Spadochronowej w budynku G Szkoły Głównej Handlowej.

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Nie martw się, u nas znajdziesz mnóstwo inspiracji i to nawet o połowę taniej! Nasi Partnerzy zapewniają nam książki, vouchery, bilety oraz mnóstwo innych niespodzianek. Pieniądze, które zbierzemy podczas akcji trafią do Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie. Dzięki Tobie dzieci te będą miały szansę przeżyć niezapomniane święta oraz odwiedzić Warszawę podczas organizowanej przez nas dwudniowej wycieczki, która odbędzie się w dniach 5-6 grudnia.
Wciąż nie jesteś pewien? W tym roku planujemy również projekcję filmu ?Ze wszystkich sił? 3 grudnia razem z Dyskusyjnym Klubem Filmowym Overground oraz spektakl ?Achilles i Panny? 6 grudnia we współpracy z Teatrem Scena Główna Handlowa.

Dzięki naszej akcji masz szansę wywołać na twarzach dzieci uśmiech i sprawić by ich święta były magiczne!

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na tydzienusmiechu.pl

 

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook