WOŚPWOŚP

28. finał WOŚP tym razem bez muzyki?

WOŚP od wielu lat zbiera falę krytyki i hejtu. Mimo to, nie poddaje się wytrwale twierdząc, że z mową nienawiści należy „walczyć” na wesoło i z nadzieją.

Już od 15 grudnia możecie spotkać uśmiechniętych wolontariuszy, którzy kwestują w ramach imprez zamkniętych. Zobaczycie też z pewnością Puszki Stacjonarne w sklepach, salonach fryzjerskich i innych miejscach handlowo-usługowych.

Jednym z ciekawszych wydarzeń, którego patronem medialnym jest portal Studiowac.pl, jest koncert charytatywny Zagrajmy dla Orkiestry” pianisty Waldemara Malickiego. Odbędzie się on 8 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00 w Auli Głównej SGH w Warszawie. Doza klasycznych brzmień fortepianu i ciętych dowcipów zapewni uśmiech na twarzach i ciepło w sercu podczas zimnego początku roku. Wstęp do większości takich imprez jest wolny i otwarty dla każdego, dlatego jeśli dysponujecie czasem, serdecznie zapraszamy! W trakcie wydarzenia organizatorzy będą zachęcać do wsparcia celu tegorocznej edycji – rozwoju dziecięcej medycyny zabiegowej – poprzez wrzutkę do puszki.

Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020. W dniu ogólnopolskiego Finału również nie zabraknie pokazów, licytacji, a SGH odwiedz – alpaki!

Jeśli nie będzie Ciebie w Warszawie, z pewnością w Twojej miejscowości również nie zabraknie wolontariuszów z puszkami. WOŚP można wspierać poprzez różnorodne akcje, więcej dowiesz się na stronie WOŚP:

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook