OKFS XXII PlakatOKFS XXII Plakat

Zapraszamy do udziału w XXII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej

Jesteś studentem i każda chwila jest dla Ciebie okazją do uwiecznienia wyjątkowego momentu? A może chcesz się sprawdzić na nieznanych dotąd wodach? Niezależnie od tego czy fotografia jest miłością Twojego życia, czy może jedynie chwilową zajawką – weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów!

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to jeden z największych tego typu projektów, skierowany do studentów w całej Polsce. Motywem przewodnim tegorocznej XXII edycji są „Zmysły”.

OKFS to nie tylko Konkurs, ale także seria bezpłatnych prelekcji oraz warsztatów fotograficznych, podczas których uczestnicy mają okazję nabyć nowe praktyczne umiejętności oraz pogłębić swoją wiedzę i poznać tajniki fotografii od prowadzących – profesjonalnych fotografów, którzy z chęcią dzielą się swoją pasją i doświadczeniem.

Prace konkursowe będą przyjmowane w dwóch kategoriach: Portret i Reportaż przez formularz znajdujący się na stronie internetowej Konkursu www.okfs.pl w dniach od 9 marca do 5 kwietnia.

Patronat medialny nad Konkursem objęli m.in. Studiowac.pl oraz Radio Eska.

Więcej informacji o Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej dostępne jest na www.okfs.pl, Fanpage`u oraz Instagramie.

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook