Studiowac.Pl - matura, kierunki studiów, studia wyższe.Studiowac.Pl - matura, kierunki studiów, studia wyższe.

Uczelnia Łazarskiego najlepiej kształci prawników wśród uczelni niepublicznych!

Zgodnie z wynikami rankingu Ministerstwa Sprawiedliwości absolwenci Uczelni Łazarskiego stanowili największą grupę reprezentującą uczelnie prywatne wśród zdających na aplikacje prawne. Kolejnym potwierdzeniem profesjonalnego kształcenia prawników przez Uczelnię Łazarskiego jest bardzo wysoki (najwyższy wśród wszystkich uczelniniepublicznych) odsetek absolwentów studiów niestacjonarnych, którzy uzyskali pozytywny wynik z egzaminu na aplikacje prawne.

”Uzyskane przez absolwentów Wydziału Prawa wyniki egzaminów na aplikacje prawne obiektywnie potwierdzają doskonałą jakość oferty edukacyjnej Uczelni Łazarskiego. Po raz kolejny potwierdzamy, że Wydział Prawa Uczelni Łazarskiego jest najlepszym miejscem kształcenia prawników wśród uczelni niepublicznych. Analizując nasze dotychczasowe osiągnięcia mogę stwierdzić, że w najbliższych latach będziemy coraz bardziej konkurencyjni w stosunku do najlepszych uczelni publicznych. Z wieloma z nich już dzisiaj możemy śmiało się porównywać” – komentuje wyniki rankingu prof. n. dr hab. Daria Nałęcz, Rektor Uczelni Łazarskiego.

Uczelnia Łazarskiego, dbając o wysoki poziom kształcenia studentów i atrakcyjność swojej oferty edukacyjnej, od lat zajmuje wysokie pozycje w prestiżowych rankingach, co wpływa na zainteresowanie Uczelnią w środowisku studentów.

 

Komentarze:

  1. Mariusz34 pisze: 2012/07/04 o 12:13

    jakiś czas temu tam studiowałem- i nie żałuję:) super uczelnia, polecam

    (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook