Matura 2013 - klucze odpowiedzi (Fot.freedigitalphotos.net)

Matura 2013 – klucze odpowiedzi

Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała klucze odpowiedzi do testów maturalnych. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się, co zrobiliście źle, teraz macie szansę, żeby się o tym dowiedzieć.

W trakcie matur na wielu stronach mogliście zobaczyć przykładowe odpowiedzi. Zazwyczaj zadania te rozwiązywane były przez nauczycieli, jednakże nie mogliście mieć 100 procentowej pewności, że właśnie tak powinny były wyglądać poprawne rozwiązane zadania. Przecież dobrze wiecie, że trafić w klucz odpowiedzi nie jest wcale tak łatwo.

Teraz możecie przekonać się, które zadania poszły Wam najlepiej, a z którymi sobie nie poradziliście. Centralna Komisja Edukacyjna już opublikowała na swojej stronie klucze odpowiedzizobaczcie.

Jeżeli ktoś z Was chciałby zobaczyć swoją pracę musi zgłosić się do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i wypełnić formularz. Można go pobrać ze strony internetowej OKE. Następnie komisja wyznaczy konkretny termin, w którym maturzysta będzie mógł zapoznać się ze swoją pracą. Odbywać się to będzie w towarzystwie egzaminatora, który postara się wyjaśnić ewentualne niejasności.

Absolwenci, którzy nie zdali matury w maju, będą mogli przystąpić  do sierpniowych poprawek, które odbędą się między 26 – 28 sierpnia. Szczegóły poda Okręgowa Komisja Egzaminacyjna.

 

Źródło: cke.edu.pl
J. Jankowska

 

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook