Rekrutacja (Fot.freedigitalphotos.net)

Zimowa rekrtacja na studia ruszyła

Oferta rekrutacyjna tej zimy jest naprawdę bogata. Zwłaszcza szkoły prywatne starają się zdobyć jak największe zainteresowanie młodych ludzi.

Roczne studia podyplomowe

Jeszcze rok temu zimą zaczynały się wyłącznie te kierunki, które trwały trzy semestry.

– Mieliśmy bardzo dobrą rekrutację latem, dlatego kontynuujemy nabór zimą, także na studiach podyplomowych – tłumaczy Magdalena Karpińska z Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy. Uczelnia proponuje sześć kierunków: akademię menedżera sprzedaży, administrację – zarządzanie i organizację, bezpieczeństwo i higienę pracy, kadry i płace w praktyce, rachunkowość i zarządzanie finansami oraz zarządzanie projektami.

2 w 1

– Uczelnia oferuje nowe możliwości połączenia studiów drugiego stopnia ze studiami podyplomowymi – informuje Małgorzata Dysarz z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. – Formuła 2 w 1 to wpisane do programu nauczania zajęcia studium podyplomowego w jednej opłacie czesnego. Dzięki tej formule student oszczędza czas i pieniądze, zyskując dwa dyplomy w trakcie studiów magisterskich – tłumaczy.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, największa niepubliczna uczelnia w mieście, na podyplomówki nie rekrutuje, ale ma bardzo szeroką ofertę studiów pierwszego, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich. W ofercie znalazły się nawet prawo i studia inżynierskie.

 

 

Źródło: gazeta.pl
J. Jankowska

 

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook